Skocz do zawartości
snoopdogg

2* Speed Auto | Pierwszy raz INDOOR

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dobre warunki. A z każdą pestka jest tak samo. Tak samo wolno rosną. To już z 5 para pestek Speed Auto ciężko mi znaleźć problem. To samo też miałem z Jamaica i gelato dream.

Mnie to już dowala że z każdą roślinką to samo

Wiecie w czym jest problem? Bo na pestki poszło już z 500 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@snoopdogg nie masz podstaw nie wiesz na jaką wysokość dać lampę , w co drugim temacie każdy pisze że podstaw rękę jak cię parzy, parzy też rosline? Ziemię masz jakąs sklepowa zamiast  dedykowana pod to co sadzisz.

 

Ogólnie robisz wszystko od dupy strony, wydaje mi się, że nie czytałeś nic na temat uprawy, skoro jak kielkowales nasiona to ci zgniły?

Sorry ale wystarczy przejrzeć tutaj myślę 10fotorelacji od początku do końca i podstawy powinieneś mieć. A ty mówisz, że próbujesz już z 20 nasionko i nie potrafisz wykiełkować krzaka z ziemi?

Rozumiem, że ktoś może nie mieć warunkow( nie mieszka sam, nie ma kasy wyjebac parę koła na boxa itp.) 

Ale jeśli ktoś nie potrafi przeczytać paru fotorelacji i przyklejonych tematów w dziale dla początkujących, to nic z tego nie będzie, i nie tylko z uprawa ale z każdą rzeczą za jaką się zabierzesz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...