Skocz do zawartości
snoopdogg

2* Speed Auto | Pierwszy raz INDOOR

Rekomendowane odpowiedzi

K I T  S T A R T:                                                       W A R U N K I:                                                               S Y S T E M:

2* sadzonki Speed Auto                                       wilgotność: 58 - 72%                                    18 h swiatla i wylaczenie nawilzania na 10 h

*Nawliżacz  powietrza                                        temperatura 24-28 C                                                

1*wentylator pc                                                      wilgotność podłoża śr 60 %

1*Zestaw HPS 100W                                              lampa-szczyt 30 cm

S T A R T:                                                                  szybkość wzrostu: śr 1 mm na 12 h

19.02.2020 Piątek Luty                                          ,,growbox,, 40 cm 40 cm a wysokosc 60 cm

 

100_2028.JPG

100_2032.JPG

 

100_2034.JPG

100_2035.JPG

100_2036.JPG

100_2037.JPG

 

100_2033.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sreberka na powierzchni takie jak khaki na mundurowych raczej nie dadza efektu lampa wyzej bo ja spalisz, wez naklej nawet folie do pieczenia ale plasko w jednej powierzchni.

temp kontroluj bo przy tak niskiej lampie ty czujesz w pokoju zaduch roslina czuje ze sie gotuje 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@snoopdogg i z doswiadczenia wiem ze jak roslina ma za malo swiatla a i tak szybko rosnie, ma odpowiednie warunki tylko sobie je dosiegnie, w moim przypadku ciezko bylo bo dawalem 24h/0 swiatla ciezko bylo zrobic lst wygiac je w jakikolwiek sposob, a jak ma przesyt to odrost na odroscie i ciezko cos z tym zrobic

@konopny_janusz haha kiedys tak zrobilem

@konopny_janusz haha jak co na allegro zamowisz szafy do skladania z materialu za 30 zl

wystarczy je czyms wylozyc i wyciac otwory na wentylacje xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Charyx ja myślałem żeby taką półeczkę zrobić niepozorną na rogu ściany i przykrywać to jakimś materiałem który utrzymałby wentylatory. W razie jak ktoś wbija do pokoju, zwijasz przykrycie bierzesz roślinkę w bezpieczne miejsce i zostaje tylko półka 😄

oczywiście ściany na biało i półka biała

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Charyx hahaha 😄 . zmniejszyłem powierzchnie boxa xd  nakleilem folie aluminowa z dobrej strony. lampe podnioslem na 30 cm od szczytków. Jutro kupie folie ratunkową

🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...