Skocz do zawartości
insane93

Lampa Mars hydro ts600

Rekomendowane odpowiedzi

@Kalafior Panel jest ok i na 50/50 będzie na styk. Jest na pewno lepszy niż wszystkie purpurowe. 

Minus to brak regulacji, ale w tej klasie chyba żaden nie ma.

Kup z pewnego źródła i trzymaj rachunek-jest 2 lata gwarancji, a zdarza się, że część ledów przestaje świecić. Jak kupisz bezpośrednio od mars hydro to wymieniają bez mrugnięcia okiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kalafior moze i dostaniesz jeśli chce ci się szukać . Ja kupiłem ta lampe tydzień temu testowałem już pare razy i ci powiem ze te niebiesko czerwone to jest shit a za ta cenę i na taki rozmiar co chcesz to wydaje mi się idealna i chyba nie opłaca się brać lepszej na taka powierzchnie @doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

On 2/14/2021 at 11:40 PM, Zielone krainy said:

@insane93  Najlepszą opcją przy automatach jest moim zdaniem 20/4. Oczywiście 18/6 też może być, a światła nie przełącza się na 12/12, jak przy sezonach.

ja przełączyłem automatowi 12/12 może dlatego teraz dłużej dochodzi?

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No automatów się nie oświetla, jak sezonów, więc zmiana oświetlenia mogła opóźnić proces dojrzewania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...