Skocz do zawartości
insane93

Lampa Mars hydro ts600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś załączyłem lampe Mars hydro ts600 i zrobiłem test na godzinę odpaliłem . Góra jest bardzo gorąca a mam ja w boxie 40x40x100 . Co mogę zrobić by ja jakoś schłodzić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok spoko a mogę zamontować coś na górze lampy by ją schłodzić? czy raczej to jest normalne że jest u góry gorąca i oddaje ciepło do góry?@doominik

@doominik bo słyszałem też o takich płytkach heatstink radiator które chłodzą

High power heatsink 100W LED heat sink/125 * 45-125mm aluminum heat sink/LED aluminum coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super, zaoszczędze, moim zdaniem lepiej jak kupie mocniejszy mieszający ok 15w i bedzie spoko, bo ten 5 w to troche słabo wieje 😄 mam wiatrak wyciągowy 10w czy to wystarczy?

@doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@insane93  Masz moim zdaniem nie do końca trafne myślenie, bo jeśli box jest zamknięty i wtłaczana jest do niego niewielka ilość powietrza i wytłaczana jest z niego też niewielka to wiatrak mieszający będzie mieszał i tak nagrzane od panelu led powietrze, oczywiście lekko je schłodzi, ale znacznie lepszy efekt byłby, jakby ci szybciej powietrze z boxa uciekało, czyli jakby wyciąg był mocniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak mówisz ale wiadomo będę kontrolował temperaturę i codziennie doglądał a mam jeszcze pytanie czy przy automatach muszę zmieniać czas przy kwitnieniu na 12/12 czy może pozostać od początku do końca 18/6? Bo różnie mówią @Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...