Skocz do zawartości
Dwaplusjeden

O co tu chodzi?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Zrobiłem dziś lekkiego fryzjera dolnych partii w tej większej roślince. Poucinane są liście od dołu oraz górne największe które rosły do środka i zasłaniały światło. Podlałem też przed chwilą miksturą taką jak zawsze. Mniejsza dostała ok 600ml i lekko napełniła się podstawka, większa ok 900ml i podstawka sucha. Na przyszłość muszę poprawić się z rozmiarem doniczek na pewno. 
 

Mam nadzieje, że to w zgodzie z regulaminem, bo zacząłem sobie robić tu mały dziennik uprawowy. Ułatwia mi to zabawę 😎

Zdjęcie po lekkim fryzjerze. 
 

peace

4E7E5FD1-ECCC-42BC-AF24-864F2C3966F5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerwałem wczoraj małego sampelka z dołu mniejszego pomidora na test...i jestem zaskoczony mocą bo mnie dosłownie poskładało 😬 trichomy mleczko-białe...aż się boje co będzie po kosie. Na zdjęciu stan na wczoraj. Myśle, ze mniejszy za 2 -3 tygodnie poleci

4D6BB4FD-977D-472D-9E68-E69610A6FF59.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym @MisterZielskoXD Lubie jak daje energię i jest euforyczne. Ale taka będzie następna sadzonka. Wpada po ścince lemon haze do którego zrobie fotorelacje. A tymczasem czekam grzecznie na odrobine bursztynu. Temacik nabiera mocy podczas curringu?

myśle też żeby zrobić na kilku topach water curring dla porównania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dwaplusjeden napisał:

Temacik nabiera mocy podczas curringu?

powinien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja polecam na wszystkim zrobić water curring. Miałem taką odmianę, albo za dużo nawozów lałem, nie wiem, ale nie dało się tego palić bez napadu kaszlu, pieczeniu, drapaniu w gardle. W ustach czuć było jakbym przebiegł dystans 1 km na pełnej kurwie, non stop odpluwanie, suchość itd.

mam nadzieję, że po WC będzie lepiej, ale i tak sprawię sobie vaporyzator

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dwaplusjeden u mnie właśnie wjechało parę lemonow xd , dobre palenie polecam 🙂

IMG_20210309_204042.jpg

Water curring spoko, ale jak tylko dla siebie masz, bo jak ktoś się nie zna to powie, że to jakieś gówno, bo niestety tak wygląda. Ale ogólnie na własny użytek polecam.

Przy zwykłym curringu też złapie jeszcze dużo mocy i zapachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

już nawet nie chodzi o tą moc po WC jaka jest pozytywnym efektem ubocznym,

tylko jeśli jakaś odmiana jest w chuj odrzucająca, to można sobie po prostu umilić palenie

jak dla mnie top po water curringu czy bez wygląda jak klocek. Różnica polega tylko na tym, że ten pierwszy ciemniejszy i bardziej zbity 🙂

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wc zrobie z ciekawości. Już teraz jak zerwałem sampelka i go na szybko w piekarniku suszyłem to było o dziwo smaczne, nic nie gryzło, a różne tematy w życiu się na mieście kupiło 😂 kusi mnie żeby już ciachać ale czekam grzecznie i cierpliwie 😎 dzięki za wszystkie odpowiedzi. Buszek z Wami 😎 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to są jakieś niedobory? Czy tak się zmienia kwiat w ostatniej fazie kwitnienia? Na niższych partiach nie ma takich przebarwień na lisciach, tylko na tych które są bezpośrednio pod lampą

CE296321-C19A-4F49-A118-314D1C94ED4E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...