Skocz do zawartości
n1kaz

Led do boxa 50x50, Kilka opcji

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, KlausKörner napisał:

@KlausKörner sprawdzałem to, ale nie sądzisz że płacenie 300$ za lampe która kosztuje 159 to lekka przesada. na brytyjskim kosztowała wczoraj 268 funtów ( na zł to bedzie 1489)

znalazłem taki sklep z viparem i mają ceny producenta ze stanów.   przy płatności widnieje polska. ale tak dla pewności wysłałem zapytanie czy na pewno wysyłają do polski i ile to będzie kosztowało.  w ciągu 24h mają dać odpowiedz.

koszyk.thumb.jpg.61836e7f2d997d04aa117efd610a6e2e.jpg

@KlausKörner https://www.ledgrowlightsdepot.com/products/viparspectra-xs1500?_pos=10&_sid=c53496755&_ss=r

Edytowane przez LiitlebigWeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta lampa nigdy w Europie nie będzie kosztować tyle co w US, podatki, transport ,przedstawiciel etc. Na linku i tak ta lampa jest tania.

Ja ci dam inną podpowiedz.

Na huj ci seria XS.?

Jak masz dopłacać u firmy budżetowej za serię "super,exclusive,pro extra" czy inne takie, to lepiej odłóż sobie hajs ,poczekaj i kup coś jak należy. 

Ja zapłaciłem za lampę greenception gcX4 xseries 120w 359euro, ale lampa ma 5 lat gwarancji, 3 lata ubezpieczenia doorTOdoor czyli dzwonię,zepsuta, a jutro kurier da mi nową lampę zanim zdążę oddać tą zepsuta, ma światło IR, ma UV,  słowo daję jak jest włączona na full mocy to zmienia temperaturę w boxie 80x80 o 2 stopnie. Wiesz za co płacisz.

Kupić serię extra u budżetówcow to słaby pomysł.

Czemu chcesz tą serię u nich.

Viparspectra kosztuje 1  euro za watt. Oni mają 200watt za 200euro od ręki. I to są bardzo dobre lampy. Tylko,że z serii pro.

Zobacz tu:

https://www.led-grower.eu/viparspectra-pro-series-p2000/?gclid=EAIaIQobChMIoKS1u8OX8gIVgWDmCh0uNw35EAQYAiABEgKBlPD_BwE

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Tortex napisał:

600w do 0.25 m2 🤣🤣🤣 ty ziom srasz prądem  na taki metraż 150 w pozadnego światła styka

???

Halo , tu ziemia. 

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...