Skocz do zawartości
fxxx1337

Green Gelato Auto | PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

@fxxx1337 ja tak tylko podpowiadam bo niewiem kiedy ci to zacznie kwitnąć. Nie mam doswiadczenia z auto. Ale idzie dobrze. I jak chcesz żeby byla dłuższa jak bedziesz leżeć to podnieś lampe jak możesz. Wtedy sie bardziej wyciągnie

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 22... i pewno jeden z ostatnich, bo roślina idzie do kosza raczej.

Jedno jest pewne, na pewno nie będę już sadził automatów, pierdole takie coś, że wychodzą same miniaturki przez kilka błędów. 

Dziś idzie OG Kush fem do wody, fotorelacji nie będzie, nie chce mi sie już

152422498_750839389152712_5594040367887055009_n.jpg

152433343_886944495210965_1285927719933980820_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 weź jej nie wyrzucaj 22 dzień jeszcze ma w chuj czasu, może podrośnie i będzie ok. U mnie 22 dzień były takie, ale miałem za mało światła i się wyciągnęły. Teraz dopiero żałuję że ta bardziej zbita poszła do kosza bo nie chciało mi się czekać aż zakwitnie 

Screenshot_20210222_223047_com.android.gallery3d.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337  Ja bym się na twoim miejscu nie poddawał, roślina w miejscu nie stoi, coś zawsze z niej by było. A jak zaczniesz od nowa, nawet z sezonem to nie masz gwarancji, że wszystko nie skończy się tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, konopny_janusz napisał:

@fxxx1337 mi na kwitnieniu też dużo urosła

Dokladnie, ja juz tez chciałem wyrywać a tu niespodzianka nagle się zebrała i juz zaczyna cieszyć oko, i miejsca.coraz.mniej. będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337  No niby tak, ale też mogą się pojawić różne problemy, Jednak rób jak chcesz, twoja szachownica i twoje pionki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...