Skocz do zawartości
LubiePolatac

Ziarna z CBD..

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy no mam i to nie małe... Dzisiaj znowu ja podlalem i znowu ta sama sytuacja.. Ziemia Sucha.. Wiadro lekkie.. No to cyk trochę wody.. Ta woda prawie odrazu spływa dołem.. A liście opadają... A może by ją tak przelać.. Nie mam pojęcia ocb 

@Piccolo mnie się wydaje że to już czas.. Ale coś nie potrafi się odpalić. Przełącze tak jak mówisz 

@Vampidrut zanieczyszczenia z powietrza? Hm.. Jakiś czas temu miałem inne rośliny.. W sumie trzy.. Ale jedna mi psy zwinely.. Na szczęście afrodyte.. A dwie dorosły normalnie.. I obie miały ja listach te kryształki.. Tylko z tą różnicą że tam paki już były a tu nic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś niedokończoną fotorelke, (wywaliłem roślinkę dla bezpieczeństwa) na innym forum amnesie auto XXL na ziemi z brico marche firmy "westland". Za 2 paczki po 4l czyli razem 8l ziemi dałem około 10zl. Amnesia rosła jak pojebana, dopóki nie zacząłem jej lać biohumusa nie było żadnych większych niedoborów przez całego wega. Po podlaniu biohumusem miałem żółte końcówki, po 40 dniach roślinka poszła do rzeki, bezpieczeństwo ważniejsze. Jedyny problem jaki miałem to robaczki w kolorze przezroczysto bursztynowym które wydaje mi się że były dołączone z ziemią 

Screenshot_20210201_235841.thumb.jpg.1cb28917dd068a383f9d7ff3d9a23c82.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo słuchaj ostatnia uprawę zrobiłem na ziemi z netto za 99 centów. Ani razu nie podlana odżywka.. Raz zrobione lst 

received_789358718491649.jpeg

received_251254762627792.jpeg

received_327802325107263.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...