Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@420Dominik420 Nadaje się tak samo, jak użycie patki na muchy w przypadku, gdy nas atakuje rozjuszona chmara szerszeni. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, 420Dominik420 napisał:

@medyczny_janusz_only_cbd co ty gadasz przez ten panel LED?

nie wiem przez co, tak ogólnie tyle wyszło, ale panel sam w sobie mało pobiera nie wydaje mi się że przez niego. Choć trochę się grzeje, podobnie jak żarówki energooszczędne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@medyczny_janusz_only_cbd  Może , jakiś błąd w naliczaniu opłaty za prąd. Oglądałem reportaż o kobiecie, jaka dostała 25 tys. zł do zapłaty za miesiąc, gdzie normalnie miała opłatę miesięczną 600-700 zł. Okazało się, że zawyżona kwota wynikała z błędu systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy

7 minut temu, Zielone krainy napisał:

@medyczny_janusz_only_cbd  Może , jakiś błąd w naliczaniu opłaty za prąd. Oglądałem reportaż o kobiecie, jaka dostała 25 tys. zł do zapłaty za miesiąc, gdzie normalnie miała opłatę miesięczną 600-700 zł. Okazało się, że zawyżona kwota wynikała z błędu systemu.

możliwe, ale dziwne że tyle lat zawsze po 400-500 zł a tu nagle skoczyło, jakby wiedzieli haha 😄 zobaczy się niedługo jak wyjdzie za ubiegły

To główny powód dla którego przełączyłem fotoperiod na 12/12

 czytałem, że automaty mogą być cały czas przez 18/6 albo nawet 20/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten panel na pewno tyle nie ciągnie i na pewno jest nic nie wart. Może na jedną roślinę ale i tak będzie szło mozolnie. 

Ten panel nawet przy 24/h nie pobierze takiej ilości prądu żeby tak opłata wzrosła, po prostu fizycznie nie ma takich możliwości żeby naciągnąć tyle energii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 mam nadzieję hehe, sprawdzałem amperomierzem pobór prądu wcześniej tego panelu i to jest niemożliwe żeby tyle żarło. To przecież nie silnik trójfazowy 😄 Chodził mi jeszcze wentylator od kompa może z 12W i czasami (nie zawsze) nawilżacz firmy n'oveen

 

ja mam trochę inny ten panel, nie wiem po co tak kłamią z tymi Wattami

image.png

Edytowane przez medyczny_janusz_only_cbd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@medyczny_janusz_only_cbd  Niektórzy trzymają automaty nawet na 24/24, ale to moim zdaniem też, jakiś stres dla rośliny, jaka ma na okrągło światło i nie ma czasu na odpoczynek, więc ja bym szedł w przypadku automatu góra 20/24.  Stary mierzyłeś ile ona ciągnie, sam pokazywałeś wynik, a więc o co się martwisz? To na pewno nie ona i nie twój box, ale jakiś błąd systemu, albo ktoś od ciebie ciągnie prąd na lewo :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...