Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, 420Dominik420 napisał:

@medyczny_janusz_only_cbd co ty gadasz przez ten panel LED?

nie wiem przez co, tak ogólnie tyle wyszło, ale panel sam w sobie mało pobiera nie wydaje mi się że przez niego. Choć trochę się grzeje, podobnie jak żarówki energooszczędne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@medyczny_janusz_only_cbd  Może , jakiś błąd w naliczaniu opłaty za prąd. Oglądałem reportaż o kobiecie, jaka dostała 25 tys. zł do zapłaty za miesiąc, gdzie normalnie miała opłatę miesięczną 600-700 zł. Okazało się, że zawyżona kwota wynikała z błędu systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy

7 minut temu, Zielone krainy napisał:

@medyczny_janusz_only_cbd  Może , jakiś błąd w naliczaniu opłaty za prąd. Oglądałem reportaż o kobiecie, jaka dostała 25 tys. zł do zapłaty za miesiąc, gdzie normalnie miała opłatę miesięczną 600-700 zł. Okazało się, że zawyżona kwota wynikała z błędu systemu.

możliwe, ale dziwne że tyle lat zawsze po 400-500 zł a tu nagle skoczyło, jakby wiedzieli haha 😄 zobaczy się niedługo jak wyjdzie za ubiegły

To główny powód dla którego przełączyłem fotoperiod na 12/12

 czytałem, że automaty mogą być cały czas przez 18/6 albo nawet 20/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten panel na pewno tyle nie ciągnie i na pewno jest nic nie wart. Może na jedną roślinę ale i tak będzie szło mozolnie. 

Ten panel nawet przy 24/h nie pobierze takiej ilości prądu żeby tak opłata wzrosła, po prostu fizycznie nie ma takich możliwości żeby naciągnąć tyle energii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 mam nadzieję hehe, sprawdzałem amperomierzem pobór prądu wcześniej tego panelu i to jest niemożliwe żeby tyle żarło. To przecież nie silnik trójfazowy 😄 Chodził mi jeszcze wentylator od kompa może z 12W i czasami (nie zawsze) nawilżacz firmy n'oveen

 

ja mam trochę inny ten panel, nie wiem po co tak kłamią z tymi Wattami

image.png

Edytowane przez medyczny_janusz_only_cbd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@medyczny_janusz_only_cbd  Niektórzy trzymają automaty nawet na 24/24, ale to moim zdaniem też, jakiś stres dla rośliny, jaka ma na okrągło światło i nie ma czasu na odpoczynek, więc ja bym szedł w przypadku automatu góra 20/24.  Stary mierzyłeś ile ona ciągnie, sam pokazywałeś wynik, a więc o co się martwisz? To na pewno nie ona i nie twój box, ale jakiś błąd systemu, albo ktoś od ciebie ciągnie prąd na lewo :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...