Skocz do zawartości
Trikulu61

Czy wyjdzie cokolwiek

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Trikulu61 napisał:

Chodzi mi o to czy te żarówki co wstawiłem zdjęcia dadzą radę ?

Wedlug mnie te zarowki maja za malo lumenow. W bricomarche sa fajne zarowki led 2520 lm 2700k e27 (30zl), 2 takie zarowki i masz ponad 5000 lm, wystarczy na box o pow. 0.1 m2. Poza tym, z tego co wiem, to folia na scianach boxa musi byc gladka, a tym masz ja mocno pomarszczona, duzo lepszy efekt daje pomalowanie scian boxa biala farba matowa, bo dobrze rozprasza swiatlo. Jesli sie myle, to niech mnie ktos poprawi, bo ja swiezak jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trikulu61 Nie dużo jej brakuje i wyjdzie z tej doniczki 😄 Musisz trochę o treningu poczytać na następny raz. Coś zbierzesz. Ale nie licz na cuda. 

Strzel leda, nie jest to droga sprawa  na jedną roślinę. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Trikulu61  Posłuchaj @zielonyjamajczyk i dokup leda, nie musi być drogi , wystarczy ci jakiś ze strony ledam choćby ten 35 W za 144 zł. Link : https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-35w

Na tych żarówkach wiele nie zdziałasz. No chyba, że chcesz się po prostu pobawić w uprawę to ok, ale jak myślisz o plonie to na tych żarówkach będzie on bardzo mizerny.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...