Skocz do zawartości
Trikulu61

Czy wyjdzie cokolwiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie wyjdzie cokolwiek jest to jej 8 tydzień .  Nie nawożona wcześniej niczym oświetlenie to około 2 tys lum. Odmiana white dwarf aut

7FD7AA67-EAFF-4599-9005-ABC616587ACC.jpeg

F6960CC9-52D7-4039-8564-597F75AB03BC.jpeg

BB21E98F-8694-4CA3-8FC4-D8C8431A9773.jpeg

B2EEC17D-95C3-4E09-823F-8B1012D1540D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Coś tam wyjdzie, ale na zapasy zimowe bym nie liczył 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trikulu61 Myślę że warto zainwestować w małego leda. Chyba że chcesz tylko przecierpieć to co masz i dalej się nie bawić. 

Pomyśl nad jednym .

Pierdolisz się z rośliną która finalnie da Ci kilka gram. Wiadomo własny towar lepszy niż z ulicy. Ale mi np, nie chciałby się nawet podlewać dla kilku gietów.  Pomyśl ile masz kasy, napisz , a my dobierzemy Ci coś 🙂

Uwierz że i z małego boksika możesz mieć zajebiste palenie i nawet oscylować w granicy 100 gram, ale do tego potrzebujesz : światła, powietrza, papu. 

Dobre warunki = dobry plon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Montowanie boxu oklejanie folia czekanie na pestki, żeby na koniec zajebac najważniejsza rzecz ŚWIATŁO. Czy to kurwa tak trudno zrozumieć, ze bez tego to NIHUJA? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz tylko 20ziko to dołóż jeszcze 10zlotych i kup sobie chińskiego coba. Trochę badziew ale sadze ze lepiej będzie niż to co masz teraz. Sam cisnąłem raz na cobie i na dużym growboxie średnio się spisał, ale w pcboxie może dać lepszy efekt 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry. Proponuje sciagnac te rozpraszacze swiatla z zarowek (klosze). Ja kupilem zarowki 2500 lm 2700k (gwint e27) po 30 zl, zarowki z gwintem e14 widzialem philipsa 806 lm 2700k 20 zl/2 szt. Mocniejszych chyba nie ma ( jesli chodzi o e14). Mozesz tez zmontowac wlasna lampke za niecale 10 zl. Kupujesz oprawke na zarowke e27 i kabel do gniazdka, przykrecasz kabelki do oprawki i gotowe. Cos takiego jak na zdj. Ja wiem, ze u mnie to jest biedabox, ale cos tam rosnie. Pozdrawiam.

20201213_092144.jpg

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...