Skocz do zawartości
Gość

Co gdyby

Rekomendowane odpowiedzi

~Nie wiesz kim jestem, podaj adres to pogadamy, z nożem po osiedlu biegam...~ Stary, już wiem o Tobie wszystko i nie chcę Cię poznawać nie ze strachu tylko ten czas wolałbym zmarnować leżąc i patrząc w sufit, było by to bardziej emocjonujące ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dawiddi12  Schizofrenia w twojej glowie wielka jest ? A tak na powaznie trafiles na (dla ciebie) niewlasciwe  forum, ktorego tematyka nie ma nic wspolnego z twoimi problemami. Tak ze zycze Ci udanych poszukiwan rozczeniowcu. A teraz zabieraj swoje zabawki, i idz sie bawic do swojej piaskownicy. :bongrip:


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Bimbrownik  Co ty gadasz,  jak on biega z nożem po osiedlu, bo grzyby zbiera, jesień jest , koleś szanuje przyrodę nie wyrywa, ale ucina :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cieniu Gdzie tam, u mnie śniegu nie ma, a za to mokro jest i szaro , wietrznie i ponuro, ale dzięki ziołu i tak jest zajebiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I po co się z niego jeszcze śmiejecie? Jeżeli jest chory to po kiego grzyba próbujecie się dowartościować?

życiowe odpady z was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@AgaszkaB  Pracujesz na więcej minusów?:D Ta koleś ma porytą banie , czy koniecznie jest chory ? Może po prostu ma namieszane w głowie i to wszystko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
21 minutes ago, Urojenie said:

@AgaszkaB tez cię kochamy 

 

15 minutes ago, Zielone krainy said:

@AgaszkaB  Pracujesz na więcej minusów?:D Ta koleś ma porytą banie , czy koniecznie jest chory ? Może po prostu ma namieszane w głowie i to wszystko.

 

 

 

14 minutes ago, Cieniu said:

Ale mamy farta ze jest z nami obronca zwierząt. 

Odrazu czuje sie bezpiecznie.

Po prostu po co jeszcze na siłe próbujecie komuś dowalić? Ma problemy ale to nie znaczy, że powinniście zacząć wyzywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@AgaszkaB  Ta nikt nikomu nie dowala, pisane jest w formie żartu, a nie by komuś zrobić krzywdę. Gdzie widzisz wyzwiska ? To forum poza formą informacyjną traktuje, jak miejsce, gdzie można pożartować i pośmiać się. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...