Skocz do zawartości
Seb88

Oklapnięte liście.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Zielone krainy  Miło mi że fantazjujesz o sferze erotycznej mojego życia ale Pani perspirant nie jest w moim typie,jak to się mówi:  łyżeczką w wiadrze nie zamieszasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@elo420  Ziomek skąd wiesz, może to kobieta twojego życia, nie przesądzaj sprawy, jeszcze będziesz miał z nią dzieci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN dzis poniedziałek a panny bez zmian, dolne liście zółkną, pewno temu ze byly caly czas bez dostepu do swiatla

Ziemia wydaje sie byc lekko wilgotna, Czemu sie nie podnoszą?

Ziemia allmix, wilgotnosc 80% plus minus. Temp. jest problemem bo w nocy czasem jest 15stopni, w dzien 22 Do tej pory nie lałem zadnych nawozow,(nawozy hesi) na weekend chcialem przelączać na flo, nie są za małe?

 

20201207_151817.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe listki nowe Ci nie żółkną. Więc jest w miarę. Dolne odpadną. Byle młode były zdrowe. Temperatura jest za mała. Woda wolniej paruje, dlatego dłużej stoi w doniczce i wolniej się podnoszą dziewczyny. 

Wsadź palec w doniczkę i sprawdź czy jest mokro czy bardzo mokro.

I nie myśl o odżywkach tylko myśl o poprawie warunków i stabilizacji dla nich. Teraz to masz temperaturę jaka powinna być mniej więcej w nocy . W dzień potrzebujesz 25-28 .

@Bds przepraszam, niechcący oznaczyłem i poprawić nie mogę.

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym dal juz cos na wega i podbil bym temp. minimum o 5 stopni.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...