Skocz do zawartości
Seb88

Oklapnięte liście.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, AgaszkaB napisał:

Włączyła mi się pasja do roślin ❤️

Kiedy stawiasz pierwszego  pcboxa ? :bongrip:?

Ps.Na pierwszy raz polecam Ci odmiany sezonowe, feminizowane., nie automaty Bedziesz miala wiecej czasu na praktyke i nauke, a  dodatkowo sezony nie gonia Cie  z czasem. Bedziesz miala wystarczajaco duzo czasu na przyzwoity trening, na bezstresowe poprawianie/naprawianie ewntualnych bledow, pomylek czy poprostu przeczekanie focha, focha jakiego z niewiadomych przyczyn moze strzelic kazdy krzak. ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minute ago, CheMsKuN said:

Kiedy stawiasz pierwszego  pcboxa ? :bongrip:?

Ps.Na pierwszy raz polecam Ci odmiany sezonowe, feminizowane., nie automaty Bedziesz miala wiecej czasu na praktyke i nauke, a  dodatkowo sezony nie gonia Cie  z czasem. Bedziesz miala wystarczajaco duzo czasu na przyzwoity trening, na bezstresowe poprawianie/naprawianie ewntualnych bledow, pomylek czy poprostu przeczekanie focha, focha jakiego z niewiadomych przyczyn moze strzelic kazdy krzak. ?

Od wczoraj dużo czytałam o uprawie UwU

4x philips tornado po 10 zł/szt

1x wiatraczek komputerowy

1x sensi star

LST

Nawozy tripack BioBizz

Ale to tylko tak sobie sprawdzałam o co w tym chodzi, nie mam zamiaru uprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@AgaszkaB O qrdę :D Haha od ratowania maluczkich przeszłaś do uprawy i ładowania się w nałóg :D Jaja, tak też można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@AgaszkaB Dokładnie, świetny pomysł. Najpierw poznaj wroga , czyli hoduj i jaraj, a potem , jak już doświadczasz mocy swego "wroga" to może dojdziesz do wniosku, że nie ma sensu z nim walczyć, bo jego moc jest dobra, a wtedy może uznasz, że nie warto szukać sobie wrogów, ale że warto pozyskiwać przyjaciół i może dojdziesz do wniosku, że nie ma tak naprawdę z czym walczyć, a związku z tym można żyć w pokoju.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Oj jeszcze jest o co walczyć!

Post z pewnego forum:

"czwarty dzień bez morfiny i psychiczne dno niezwiązane z odstawką. wczoraj hospitalizacja z uwagi na kompletnie zatrzymany metabolizm. odstawka kompletna, po około dwóch miesiącach nieprzerwanego ciągu rozpoczętego kodą, potem tramal, oxy i tak kończąc na chorych dawkach morfiny.
serce tłucze, klasycznie wodospad potu i sraki. cóż, decyzja o cold turkey zapadła z uwagi na to w jakim stanie jest mój układ pokarmowy oraz pęcherz, cewnikowanie przy nadwrażliwości na ból po odstawce było najgorszym piekłem jakie jestem w stanie sobie wyobrazić %D poprzedni skręt niczego mnie nie nauczył, ale teraz pokuta jest sroga. pozdrawiam, trzymajcie się tam w tych ciągach."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@AgaszkaB Za cholerę nie chce mi się czytać takich małych literek :D

O poprawiłaś czekaj przeczytam :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AgaszkaB napisał:

Widzę że nie ma tu osób uzależnionych w porównaniu z tym hyper coś forum.

Ja pale praktycznie codziennie, od kilku lat. Spalam grama, dwa, trzy gramy dziennie to zalezy od dnia. Generalnie nie pale zielska ktore zawiera mniej jak 20% thc. Ale szczerze mowiac nie czuje sie uzalezniony. Powiem wiecej, marihuana nie jest dla mnie absolutnie zadnym problemem, a raczej spozywanie jej. Malo tego, zielsko juz nie raz i nie dwa powstrzymalo mnie przed podjeciem niewlasciwych decyzji i niejednokrotnie pomoglo w podjeciu tych wlasciwych ? Sa takie dni ze nia ma jak zapalic (wyjazd w delegacje, goscie w domu) i wtedy nie czuje absolutnie zadnego cisnienia na ziolo, nawet nie mysle  o tym zeby zapalic.. Nie ma  to nie   i tyle, dla mnie to nie problem. Albo czesto  zapale tylko do snu, bo w dzien nawet nie myslalem o tym zeby zapalic. :bongrip: Ale znam osoby dla ktorych zielsko to cos wiecej jak w miare bezpieczna  uzywka, uspakajacz po dniu pelnym stresu i taki specjalista od kojenia naszych zszarganych nerwow ktore dzien powszedni potrafi naprawde wystawic na niejedna prube ?  Wiem ze niektorzy za bardzo sie w to wszystko wkrecaja i w koncu traca kontrole nad swoim praktycznie calym zyciem, stawiajac ta (tylko i az) rosline bardzo wysoko na liscie swoich priorytetow i potrzeb. Niestety bardzo czesto zielsko/weed u slabych czy niestabilnych psychicznie jednostek szybciutko laduje na pierwszym miejscu . Jako glowny priorytet, jedyny cel i w koncu  jedyny wlasciwy zloty srodek na zycie. A taki sposob myslenia jest bardzo samodestrukcyjny to duzy blad, slepa uliczka, swiadome oszukiwanie samego siebie ale i innych czesto bliskich takiej osobie ludzi Ehh, gdy tak naprawde marihuana jest to TYLKO roslina. Calkowicie bezpieczna, bezapelacyjnie bardzo pozytywna, posiadajaca liczne potwierdzone wlasciwosci lecznicze/zdrowotne nasza ukochana MJ ? . Sa rzeczy ktorych nie da sie kontrolowac, bo to zycie czesto wyznacza za nas nasze priorytety. Na wiele rzeczy w zyciu nie mamy kompletnie zadnego wplywu. Ale ja naprawde nie potrafie zrozumiec kogos kto twierdzi ze on jest uzalezniony od trawy, dlamnie to poprostu niezrozumiale i nie logiczne. Sorry jesli ktos sie tym postem poczul urazony


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@CheMsKuN Ciekawa historia, choć nie czytałem, bo jest za długa.:D Ej ta pani z twojego avataru to właśnie ciągnie z bonga ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@AgaszkaB Panie antyperspirancie,serio się chce Panu za tak małe pieniądze jeszcze siedzieć na kąkuterze po robocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@AgaszkaB  Qrde jeszcze nie spotkałem tu osoby, jaka by tak sprawnie na tym forum zbierała minusy. Gratulacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@elo420 Nikogo nie będzie to interesować ? Anka i Seba zdjęcia Ci zrobią i wrzucą na stronę komendy, jak to groźny diler śpi w śpioszkach ?

@Zielone krainy Elo420 za mną chodzi i wszędzie daje minusy. Chyba myśli że policja robi akcje jak dorwac janka z sosnowca z 3 roślinami  ale w sumie za dziecka chciałam być policjantką więc w sumie to miło mi ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@AgaszkaB  Jak @elo420 cię w ten sposób adoruje to jest forma zalotów, do jakich dochodzi, gdy młody samiec gatunku homo sapiens natrafi na samice tego samego gatunku w okresie rozrodczym. Przyjmuj wszystko z jego strony, jako komplement. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...