Skocz do zawartości
wesolybudda

LED Lumatek ATTIS 200W | 60 day grapefruit; Auto Gorilla Glue; Auto Candy Kush; Auto Sour Monster |

Rekomendowane odpowiedzi

Ok także ostateczny wynik ma się następująco 

69 Sour monster 

152 grapefruit

95 candy kush

145 gorilla glue

25 jakiegoś miału 

486 całości 

 

Myślę że to mega dobry wynik jak na pierwszy raz ale całość jest jak dla mnie za mocno przesuszona i topy za mało zbite i nie sprężyste. Może w trakcie curingu uda się trochę poprawić jak na wrzucam saszetek wyrównujących wilgoc. Na razie też ma sianowaty smak więc trzeba jeszcze to poprawić w leżakowaniu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym całości nie mam ale mogę przesłać swoją połowę bez candy kush który w całości został u znajomego. Te duże sloiki to 2,7l te małe to nie wiem large_3369.jpg.533eb56d91885cdf4c01aca2bba0fe3d.jpg

Od lewej. Mix, sour monster, gorilla, grapefruit 

 Niestety ale wyczuwam ze mimo saszetek w słoikach to już nie da się ich nawilżyć tak jak być powinno żeby były sprężyste. 

@Szym spryskiwanie woda to pewnie zły pomysł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wesolybudda napisał:

@Szym całości nie mam ale mogę przesłać swoją połowę bez candy kush który w całości został u znajomego. Te duże sloiki to 2,7l te małe to nie wiem large_3369.jpg.533eb56d91885cdf4c01aca2bba0fe3d.jpg

Od lewej. Mix, sour monster, gorilla, grapefruit 

 Niestety ale wyczuwam ze mimo saszetek w słoikach to już nie da się ich nawilżyć tak jak być powinno żeby były sprężyste. 

@Szym spryskiwanie woda to pewnie zły pomysł? 

Skórki cytrusów serio działają. Tylko wymieniaj często żeby pleśń nie weszła i tyle 🙂 spryskiwanie to chyba nie najlepszy pomysł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą być z tym białym czymś :) byle bez samego owocu. I pamiętaj żeby to wymieniać w miarę regularnie. I mieszać całość np co wymianę skórki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, wesolybudda napisał:

@HappyCow Wow ta skórka zdziałała cuda! Po 12h od wrzucenia do słoika materiał jest idealnej konsystencji 🐲

A nie mówiłem :)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche odkopie temat, ale czy takie nawiercenie donic cos daje?

W jednym temacie znalazłem że ktoś miał problemy (korzenie zaczely wychodzic otworami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krzysztof_Krzys ale mówię o tych otworach w bokach donic, a nie dolnych otworach, właśnie sam też myślałem nad zrobieniem czegoś takiego (zamiast kupowania airpotsów), ale na forach wypowiadali się ludzie że to nie ma sensu, no i ktoś powiedział że bokiem zaczęły wychodzić korzenie (a znów podobno korzenie nie lubią światła...)

nie widziałem też jeszcze w żadnej relacji żeby ktoś nawiercał tak donice 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...