Skocz do zawartości
mikosz

Kolorowe topy

Rekomendowane odpowiedzi

@mikosz Ostatnio miałem triple g i one stopniowo ciemniały do końca-jeszcze w połowie były ciemno zielone, jakby miały nadmiar azotu, ale pod koniec były fioletowe i topy i liście. 

Na UK420 pisali, że niska temperatura w nocy pomaga, ale u mnie nie spadała poniżej 22'C. 

Przy ścince były piękne fioletowe, ale podczas suszenia czar prysł i są ciemno zielone

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik Dzięki. Zobaczymy, może moje też jeszcze złapią koloru. Jakie ci wyszło Triple G? Szukam mocarnej upierdalającej indici, już od jakiegoś czasu myślę o tym strainie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz Jeszcze schnie i nie próbowałem, ale jeśli chodzi o uprawę, to na pewno jest delikatniejsza niż critical-miałem oba w jednym namiocie po 4 krzaki i critical po późnym lollipoppingu bez problemu się pozbiarał i szedł do przodu, a te 3xG się zatrzymał i trochę marny plon z tego wyszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz Ogólnie do tego strzyżenia rosły ślicznie, wszystkie równo i miałem nadzieję na spory plon. Topy są mego oszronione, wyglądają prawie jakby pleśniały. Jak będzie dobre palenie to może jeszcze jaz je wysieję, tylko inaczej będę się z nimi obchodził.  

Topy są jeszcze wilgotne-4 dni w suszarce dopiero, więc palił będę dopiero na Boże Narodzenie. 

 

IMG_6170.jpg

IMG_6171.jpg

IMG_6172.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...