Skocz do zawartości
wesolybudda

LUMATEK ATTIS 200W - jaka wysokość i ustawienie lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie, jak doradzicie z ustawieniem wysokości i mocy tego sprzętu? 

Aktualnie planty są jeszcze małe - 6 dzień. 

BTW wiecie czemu dolne liście się tak zwijają w dół? 

 

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@wesolybudda Zalecenia producenta tej lampy, jaką masz to 45-60 cm odległość lampy od rośliny na wegu. Na kwitnienie 30-35 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@wesolybudda Nie ma za co. W fotorelacjach znajdziesz osobę, jaka hodowała na tej samej lampie , co ty . Zerknij na fotorelacje  użytkowania Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wesolybudda Moc na spokojnie przy starcie 60 % Parę fajnych fotorelacji widziałem na tych panelach. Świetny sprzęt. Zerkaj jak się będzie zachowywać, wyciąga się to daj lekko niżej, jak idzie zdrowo to zostaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy 

11 godzin temu, Zielone krainy napisał:

Zalecenia producenta tej lampy, jaką masz to 45-60 cm odległość lampy od rośliny na wegu. Na kwitnienie 30-35 cm.

 Ale to trzeba przeczytać instrukcję, nie daj Boże po obcemu. Nie za dużo wymagasz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Bimbrownik  Ta normalne , że mu się nie chciało szukać, bo łatwiej jest zadać pytanie i czekać na odpowiedź. Jednak i tak dobrze, że zapytał, a nie robił po swojemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ale to nie rozwiązuje problemu bo nie da się ściśle trzymać zaleceń producenta. Trzeba obserwować i reagować. Dobra, teraz wie jak wysoko ma wisieć, zobaczymy co się z tego urodzi. Powtórzę to po raz kolejny. Nie sztuką jest wydać tysiące na sprzęt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Bimbrownik  Wiadomo, że najpierw wypadałoby skompletować, jakąś wiedzę, a potem dopiero inwestować w sprzęt, ale różnie ludzie zaczynają, może jeszcze wiedze uzupełni, a sprzęt dobry już ma, więc jak się ogarnie to powinno być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam Panowie, że aż wyciągnąłem tę książeczkę i ni chuja nic tam nie ma na ten temat ale może ja ślepy jestem. Nie ma słowa o zaleceniach tylko konserwacja, montaż i rozpiska w ulach ale może ja coś źle czytam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...