Skocz do zawartości
Gość

INDOR 2x WHITE RUSSIAN HPS 150

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Urojenie

Ja bym nie czekał aż wyschnie, gnij już dziś. Nie ma na co czekać 1 grudnia idealnie księżyc w fazie zajebistej. Delikatnie nic jej się nie stanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@zielonyjamajczyk Dobra to potem robię pierw swój trening, a potem trening z dziewczynami ?, tylko u mnie jest bardziej zbita w dole i nie wyjdzie tak żeby nie dotykała ziemi prawdopodobnie, ale jeszcze zobaczymy pod wieczór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Ja w PC boxie trenowałem to leżała na ziemi nie było innej opcji i było git. Uważałem tylko żeby nie lac za blisko.  Ogólnie to ja trochę mocniej naginam niż na tej fotce wyżej, ale jak kto tam lubi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minute ago, Urojenie said:

Ja w PC boxie trenowałem to leżała na ziemi nie było innej opcji i było git. Uważałem tylko żeby nie lac za blisko.  Ogólnie to ja trochę mocniej naginam niż na tej fotce wyżej, ale jak kto tam lubi ??

w sensie nie lać zbyt blisko żeby nie nie wypłyneła ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RussianWhajt Nie powinna leżeć na glebie, może to negatywnie wpłynąć na jej żywot. Staraj się by tam była lekka przerwa. A nagięcie musi być adekwatne do możliwości i nie ma co tu się sprzeczać czy cm w dół czy w górę. Przy naginaniu wyczujesz ile możesz ją pochylić. Pamiętaj że ona system korzeniowy nie ma jeszcze za wielki, nie wyrwij ? 

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trening wykonany ?
IMG-20201201-175842.jpg
IMG-20201201-175910.jpg

Jak oceniacie robotę, oczywiście nie tą graficzną  ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@zielonyjamajczyk @Urojenie Nie da rady panowie, bo liscie będą na glebie
Troche obniżyłem drugą, ale już więcej nie pójdzie, zdjęcie też nie oddają dobrego kąta, więc wiecie 
Przy następnym podlaniu czyli w czwartek/piątek dostanie kawałeczek canna vega powiedzmy z 2/3ml ? ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...