Skocz do zawartości
poki123

SF 2000 6X AUTO - orange sherbet, cheese cake, gorilla cookies, blue dramatic, og kush, ak47x northern light

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze jedno pytanie do was. jaka woda będzie najlepszym wyborem do podlewania roślin? 🤔

-woda mineralna Tesco ph 6.2

-deszczowka z wyregulowanym ph

-woda z kranu po odstaniu lub zfiltrowaniu z wyregulowanym ph

albo ogolnie jaka woda jest dla nich najzajebisciej najzdrowsza waszym zdaniem? dzięki za rady i oby fart was nie opuszczał 🙈😉

ogólnie może ktoś zna przepis na idealna wodę do picia dla panienek jeśli coś takiego istnieje 🙈

Edytowane przez poki123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że kran najlepszy, na kupczą wodę ludzie narzekają - za dużo zbędnych minerałów + zbędne koszty

A deszczówka lubi przenosić zanieczyszczenia, trafi się pech jakieś jajeczko i masz kolejny problem

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś ma jakieś sposoby jak przez coś najprościej przelać ta deszczowke żeby się upewnić że nie będzie w niej jajeczek i innych niechcianych rzeczy. jaka temperatura wody która podlewam jest najlepsza? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, poki123 napisał:

jaka temperatura wody która podlewam jest najlepsza? 

pokojowa

 

5 minut temu, poki123 napisał:

A może ktoś ma jakieś sposoby jak przez coś najprościej przelać ta deszczowke żeby się upewnić że nie będzie w niej jajeczek i innych niechcianych rzeczy.

a co tam ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poki123 temperatura pokojowa, jeśli lejesz wodę z kranu i tak musi się odstać więc w tym czasie nabierze odpowiedniej temperatury.

Co do deszczówki to by mi się chyba nie chciało bawić w jakieś przelewanie, wydaje mi się, że to nie warte zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym

Godzinę temu, Nyilas napisał:

Wydaje mi się że kran najlepszy, na kupczą wodę ludzie narzekają - za dużo zbędnych minerałów + zbędne koszty

A deszczówka lubi przenosić zanieczyszczenia, trafi się pech jakieś jajeczko i masz kolejny problem

 

 

@Szym

@Piccolo w ogrodzie mam baniak który zbiera wodę z rynn. soda jest raczej czysta czasem pływają jakieś paproszki. ph ma 7.2 zmieniam do 6.5 biobizz minus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ponownie. Doczekałem się żniw a więc teraz dożynki 🙂 ogólnie jestem zadowolony. do końca dotrwaly 4 dziewczynki suszyly się 5 dni w warunkach 55 wilgotność i temperstura 20. ziolko smaczne pachnące i mocne 🙂ostatecznie razem wyszło 310g.

orange sherbet 69

gorilla cookies 77

blue dream'matic 80g

cheese cake 84

fotki przed ścinka 

IMG_20210214_135619.jpg

IMG_20210214_125645.jpg

IMG_20210214_113750.jpg

IMG_20210206_165901.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Szym napisał:

@poki123 no i gitara, będziesz startował z czymś nowym ?dzisiaj posła 

dziś poszły w ziemię 3x gorilla zkitelz 3x purple punch od Barneys 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...