Skocz do zawartości
poki123

SF 2000 6X AUTO - orange sherbet, cheese cake, gorilla cookies, blue dramatic, og kush, ak47x northern light

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Urojenie

@poki123 na moje oko to wyglądają idealnie 👍ile lejesz  wody? Trochę sucho (czepiam się ) Zapotrzebowanie się zwiększa 😁

@Bds nie popadajmy już w skrajność, nikt nie mówi ze to jest dla rośliny dobrze, ale po prostu ja osobiście nie mam czasu się bawić w wiązanie liści. Liście które są teraz na glebie i tak będą pierwsze to wyjebania 😉

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bds jak w ziemi to nie dobrze ale jak na ziemi to w niczym nie przeszkadza.

Roślina jest młoda i jak ma dobre warunki to momentalnie odbije. Jak pisał @Urojenie, ostrożnie podlewać tak żeby woda nie naniosła ziemi na te liście.

Obserwować i reagować. Liść zacznie gnić-uciąć. I tak patrzcie na te krzaki kilka razy dziennie to i je macacie więc nie da się przeoczyć takich rzeczy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bds rety.. jak do ziemi, normalnie podlewam tylko chodzi o mały strumień, a jak mam ciasno i gęsto to tak mi łatwiej. Później normalnie leję z czegokolwiek.

Jak jest świeża ziemia to strumień wody łatwo ją unosi.

Żeby takie rzeczy trzeba było tłumaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak napisales, to tak zrozumialem, koleżko

 

Ja juz kurwa w glowie mialem wode dozowana pod ciśnieniem, czy coś.

Edytowane przez Bds
Bobyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@poki123 nie martw się tymi liśćmi, to od tego, że leżały mokre na ziemi

ja osobiście unikam takiej sytuacji, bo potem liście żółkną i gniją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. trochę mnie tu nie było czas na małą aktualizację. 29 dzień życia dla 5 dziewczyn i 20 dla ak. cała 5 pokazala pierwsze pro flowers 2 dni temu. cheese cake miała nie ciekawe przeżycia, ulamalem główny szczyt przy lst 🤦‍♂️ wygląda jak wygląda ale rośnie 🙂 do tej pory podlewane tylko woda dawałem też rizotonic i cannazymy. moje pytanie kiedy zacząć je dokarmiac żeby uniknąć niedoborow oraz od jakich nawozów zacząć z listy która podałem na początku. czy mogę te wszystkie nawozy ze sobą mieszać? zamierzam zacząć od dawki 1/4 żeby je przyzwyczaić I powoli aż do pełnej. będzie ok? dziewczyny wydają się byc niskie? czy tylko mi się wydaje a jak tak czym to może być spowodowane? dzięki za wszelaka pomoc i z fartem! 

edit: od wczoraj włączyłem Im wentylator wylotowy narazie na 220m3, temperatura spadła do max 24 stopni kiedy jestem w domu, w nocy 21 I jak jestem w pracy 21. trochę słabo mimo to że jest grzejnik w boxie. do tygodnia powinna mi przyjść druga lampa dołożę dziewczynom Mars hydro 600, osiągnie wtedy jakieś 50000 lumenów więc idealnie jak na m2 i mam nadzieję że temperatura choć trochę podskoczy. jeszcze raz z fartem! 

IMG_20201217_180404.jpg

Edytowane przez poki123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, poki123 napisał:

moje pytanie kiedy zacząć je dokarmiac żeby uniknąć niedoborow oraz od jakich nawozów zacząć z listy która podałem na początku.

na razie jej nie brakuje pierwiastków liście dobre są, poczytaj jak producent zaleca

 

2 godziny temu, poki123 napisał:

czy mogę te wszystkie nawozy ze sobą mieszać?

można to tylko pierwiastki ale żebyś nie przedobrzył na razie nic bym nie dawał

 

2 godziny temu, poki123 napisał:

dziewczyny wydają się byc niskie? czy tylko mi się wydaje a jak tak czym to może być spowodowane?

chyba trochę takie zbite są, zawsze można wyżej panel 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich 🙂 święta święta i po świętach a panienki puchnal, no oprocz ak47xnorth bo jest młodsza i oog kush co jest dziwne bo zbliża jej się 7tydzien życia i nie daje żadnych oznak flo. co do akxnorth to niestety tak jak cheese cake przypadkowo padła ofiarą dekapitacji 🙈 ale żyje rośnie wiec jest ok 🙂 ogólnie to pojutrze mija im 7 tydzień życia, akxnorth około 10dni młodsza. wydają mi się niskie przeważnie Orange sherbet jakoś mocno się nie pnie w górę. podlewam je codziennie po 800ml-1l, odżywki co drugi dzień 1/3 terra flores 1/2 rizotonic 1/3 cannazymy 1ml na litr calmag agent, 1/3 canna boost i za jakieś parę dni zacznę podawać pk13/14 przez kolejne 2-3tyg taa jak podaje canna. to dla 4 co kwitnie dla akxnorth i og kush leje tak samo zamiast canna flores canna Vega i bez canna boost. lampy mam zawieszone 50cm od niższych panienek pokaże jak to wygląda na zdj. co myślicie o moich córeczkach 😄wszystko jest ok? 

Cheese cake 

 

IMG_20201229_133807.jpg

IMG_20201229_133814.jpg

gorilla cookies 

 

IMG_20201229_133841.jpg

IMG_20201229_133857.jpg

orange sherbet

IMG_20201229_133911.jpg

IMG_20201229_133917.jpg

Blue dream

IMG_20201229_133930.jpg

IMG_20201229_133935.jpg

og kush

IMG_20201229_133944.jpg

akxnorth

IMG_20201229_133951.jpg

cała rodzinka

IMG_20201229_140737.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...