Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Szym napisał:

@Xremasxx te liście to normalne że będą usychać, ogólnie roślinie coś brakowało od początku bo nie rozkrzaczyła się tak jak powinna 

Tylko ze to przechodzi na górna partie dzieje się tak przed kwitnieciem roslina ma 40 dzień dodam że to automat, zdecydowanie zgadzam się myślę że lałem zbyt wcześnie nawoz o o słabym npk 4-14-4 ukorzeniacz zbyt mało azotu chyba miała na start, problem w tym że mija dwa trzy dni i opad jakby wiedla a jie jest przelana na bank ph też spoko 

DSC_0835.JPG

Tak to wygląda razem wiatrak wtlaczajacy na dole i mieszający 

DSC_0838.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xremasxx mozliwe, najlatwiej sprawdzac wage doniczki, albo wsadzać palucha w ziemie tak na 5cm zeby wiedziec kiedy podlac.

Btw. Jesli masz malego boxa wiatrak wtlaczajacy nie jest potrzebny,  wystarczy otworzyc ten otwor wentylacyjny na dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 teraz to i tak zaraz będzie finisz więc najwyżej przy następnej choć nie rozumiem czemu ph gleby miało by być źle skoro sprawdzam z każdym podlaniem ph wody, nawozow też nie lałem zbyt dużo, no w każdym razie zobaczymy co to będzie ale i tak dziękuję za dobre rady i słowa! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega oby mam taką nadzieję bo w sumie szkoda by było ale człowiek uczy się na błędach no nie 😉

@Boczelli na co jeszcze u jednej zwróciłem uwagę to dziwne zabarwienie takie brązowe na gornej parti liscia lodzydze, ale tylko jednej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...