Skocz do zawartości
Sara

Pytanko odnośnie boxa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie ??a pytanko brzmi następująco ???czy jest sens wydawać na lepszego boxa?? Chodzi mi o: https://www.growbox.pl/product-pol-3891-HomeBox-White-AQ120-Ambient-PAR-120x120xh220cm.html 

Co sądzicie?? Czy lepiej jest zapłacić te 4 stówki mniej za boxa z innej firmy?? Bo po co przepłacać ?? Sądzę, że nikt tego nie lubi... chociaż producent nieźle tam reklamuje i zachęca ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sara Cena często jest wykładnikiem jakości. 

Mam taką zasadę

Mnie biednego człowieka nie stać na kupowanie tanich rzeczy. 

Szukam zawsze pośredniego rozwiązania. Pewnie Ci co mieli więcej styczności z namiotami dadzą lepsze rady, ja jednak lubię szafoboksy ? 

Ale jak masz możliwość podjechać do growshopu i dotknąć jednego i drugiego - to najlepsze rozwiązanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi poleci jakiegoś boxa może teraz jeszcze ????czy już w tej kwestii raczej nie ma to jakiegoś specjalnego  znaczenia?? Chodzi mi o 150×150×200 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak już chcesz lecieć na bogato to poszukaj namiotu z białym środkiem , a nie srebrnym , znacznie lepiej odbija światło niż te srebrne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vampidrut wiedziałam, że znowu mi namieszasz ??hahahaha,  tak pozytywnie oczywiście ??tak się zastanawiam, ale może faktycznie to nie ma już jakiegoś większego znaczenia ?chociaż teraz to już trochę myślę ,że może jednak jest ??

https://www.progrower.eu/pl/royalroom/3020-growbox-royalroom-classic-c150-150x150x200cm-namiot-do-uprawy.html myślałam nad takim zwykłym??czy lepiej już dołożyć 5 stówek i wziąć ten https://www.progrower.eu/pl/homebox/3460-growbox-homebox-white-ambient-q150-par-150x150x220cm-namiot-do-uprawy.html

i to już jest z białym środkiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Twoja decyzja , biały środek - lepsze odbicie światła , chłodniej bo nie odbija tak ciepła . Cena ?

srebrny - super cena , ale i gorsze parametry . 
 

Tak naprawdę to twoja decyzja.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sara Moje doświadczenie jest takie, że różnice w jakości są spore. Mam taki namiot 100/200 tani i jest po prostu słaby. Zaczynając od suwaków, które przepuszcza światło, bo obszycie jest lipne i ciągle się wcina w suwak-zawsze trzeba się z tym szarpać. Druga bardzo istotna sprawa, to sam stelaż-jest marny i po zawieszeniu zestawu oświetlenia i dużego filtra musiałem całość zakotwiczyć do ściany żeby się nie złożył-plastikowe narożniki są za słabe przy namiocie tych rozmiarów. 

Drugi namiot jaki mamy, to Green qube w rozmiarze 120/240 i jakościowo to przepaść. Poszycie jest grubsze, suwali suną luźno bez zacinania, a stelaż jest z grubych rurek i metalowych złączek i jest to na tyle sztywne, że całość mogę przesuwać po pokoju jak np chcę trochę przystrzyc krzaki i potrzebuję dostępu z drugiej strony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nowe namioty od Marsa są też ok , złączki metalowe , grube poszycie , stabilny . Ogólnie w tej cenie dobry średniak. Nowe od starych różnią sie logiem , nie jest drukowane na poszyciu , lecz logo jest na wstawce gumowej u góry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...