Skocz do zawartości
fxxx1337

Purple Kush | PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@fxxx1337  Kolor ładny, ale szkoda, że nie jest większy. Do cierpliwych nie należysz skoro już go uchlastałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337  Na następny raz będzie lepiej, ale tego, co ściąłeś nie susz na szybko, bo choć nie ma tego dużo to przynajmniej zajaraj go dobrze i powoli wysuszonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337 No może coś w tym jest, co piszesz. Owszem 1,5 miesiąca czekania dla zdobycia 3 gramów to trochę niewymierny interes, ale zawsze to, jakaś przygoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwujące jest to czekanie, niektóre automaty w opisie widziałem że niby 60 dni są gotowe. A realnie jeszcze miesiąc.. 

Teraz rozumiem dlaczego ludzie robia większe uprawy, następnym razem postaram się 2 rośliny zmieścić w 0,16m2. Może 3 się uda hehe

Gorzej jeżeli po tych 90 dniach i suszeniu 4-5 dni, żaden topek mnie nie klepnie. Może mam wrodzoną jakąś pojebanie dużą tolerancję na thc a o tym nie wiem 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Kwestia warunków uprawy, przy optymalnych byłoby tyle ile deklaruje producent, ale przy odbiegających od optymalnych czas się wydłuża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Nie same ledy przesądzają o rezultatach. One to bardzo ważny, ale tylko jeden z istotnych czynników, jakie wspólnie decydują o końcowym efekcie. Po za tym nie każdy automat dochodzi tak samo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Teraz można gdybać, ale niezbyt jest nad czym skoro poszła do śmieci. Ja za 13 dni kończę przygodę z sezonami i uznaje ją już dzisiaj za udaną.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337  Szkoda tylko, że trzeba było czekać dwa miesiące, a spalenie tego zajmie pewnie 1-2 dni. Lepiej by było, jakby uprawa trwała 2 dni, a potem można byłoby mieć z niej palenia na 2 miesiące :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...