Skocz do zawartości
Cieniu

OG KUSH x3 i Kalini Asia x1 | Hydro Dripper Wilma 4pot | 0,8 m2 | mainlining | MARS HYDRO TS 1000

Rekomendowane odpowiedzi

@Bimbrownik a widzisz, cieszy mnie ze tak mowisz. Wilma jest zajebista, jedyne co ze zabiera troche z wysokosc boxa. Poztym jest moc.

Te wezyki to soaker hose czy jakos tak. Ja robilem normalnie z przewodu 6mm ktory zakanczalem lacznikiem "T" i po ktorejs probie udalo sie zrobic takie ze z kazdej dziurki lecialo jednakowo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cieniu jednak Vega dokończę na Hydro bo nawet fajnie lecą, na flo kupiłem Aqua by być w zgodzie ze sztuką choć na Hydro chyba też by poszło.

Pytanie takie. Na zupie Aqua skacze Ci pH? Na canna.pl napisane jest, że jak się raz ustawi na 5.2 to waha się miedzi 5.2-6.2 i nie wymaga korekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik pewnie by poszlo ino czesciej by trzeba bylo wymieniac zupke.

pH przestanie skakac jak EC bedzie takie jak rosliny chca.

zawsze najpierw sprawdzaj EC, a pozniej pH i odnos sie do tabelki co ci wyslalem. Bedzie wiadomo czy dolac czystej wody zeby zbic EC czy dolozyc np. jakichs witamin czy cos zeby lekko podbic EC.

Dodatkowo jak @doominik podpowiadal :pierw daje baze i czeka az sie ustabilizuje kilka h, później resztę I tez czeka az sie ustabilizuje.

Ja z lenistwa i ograniczonego czasu leje wszystko razem, koryguje pH. Pozniej i tak zagladam na EC I ph kilka razy dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cieniu jak dziala ten system ?

@Cieniu pytam bo zastanawiam się na drugi grow będzie napewno woda ale mysle o dwc typowo pompa doniczka z woda keramzyt dla przytrzymania ale widzę jeszcze takie rozwiązanie jak u ciebie i mysle nad tym 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Aron napisał:

@Przemol8521 Ja wydałem jakieś 600 zł za wszystko. I było ok.

Kazdy wydaje tyle na ile go stac:)

 

42 minuty temu, Przemol8521 napisał:

@Cieniu  @Bimbrownik  i znow koszta 😂 kurde teraz na start to straciłem jakies 3k zł box lampy wiatraki filtry nawozy masakra ile by czlowiek mery za to kupil i teraz znow boks hehe

Dobra inwestycja! Na pewno sie zwroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Przemol8521 napisał:

@Cieniu  @Bimbrownik  i znow koszta 😂 kurde teraz na start to straciłem jakies 3k zł box lampy wiatraki filtry nawozy masakra ile by czlowiek mery za to kupil i teraz znow boks hehe

Mysl przyszlosciowo, ta kasa Ci sie wielkokrotnie zwroci 😉


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...