Skocz do zawartości
Gość Quanczito

Modulowane światło w uprawie cannabisa

Rekomendowane odpowiedzi

@Green Maestro nie lubię banować ale chyba to zrobię za te kłamanie, myślisz jak zmieniasz IP to to wystarczy? nick @Quanczito i @Green Maestro logował się z tego samego urządzenia więc ciekawe kto komu komputer pożycza @Groovebusters ty zadecyduj, co robić? banować jeden nick czy oba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester banuj szanowny adminie, banuj oba konta - gdyby się przyznał to sprawa wyglądałaby inaczej, a tak to po co czytać tą patopsychozę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Groovebusters @Bimbrownik @zielonyjamajczyk @Szym @Jamajczyk13@Tester i inni pasjonaci

 Uszanowanko dla Masterów!

współpracuję z polskim producentem PerfandLed.

 @Bimbrownik @Szym to lepiej by było rozdać 5 lamp z 50% rabatem na forum i to była by reklama, a tak to psychiatra i tabletki ?

 

Pójdę o krok dalej - przesyłam 3 komplety po 2 oprawy Horti CB+120cm  dla chętnych zrobić porównanie / test. 

Zależy mi jednak aby to były osoby z doświadczeniem. Nie znam się na forach - więc potrzebuję podpowiedzi jak się do tego mądrze zabrać.

To forum wygląda  bardzo profesjonalnie.

Zwycięzca najładniejszych topów - dostaje komplet dwóch Horti CB+ ode mnie w prezencie. 

Jeśli pozostali będą chcieli zatrzymać produkt dostaną 70% zniżki.

Proszę o ewentualne podpowiedzi. Z góry dzięki!

Wysyłam oczywiście na swój koszt do wskazanego pkt  ?

pozdrawiam! 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teraz to już mi tu coś śmierdzi. Osoby z doświadczeniem. Mając adresy robić nalot tylko na takich co będą coś mieli. Ostatnio coraz więcej osób na forum w różny sposób próbuje wyciągnąć dane. Uważajcie ludziska 

@Exodus idź na hasz do kolegów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Seba691@Seba691 poproszę zatem o propozycję bezpiecznej opcji dla all uczestników.

Jak bym chciał pójść na Hasz to bym tam poszedł. 

Poprosiłem o pomoc w mądrym zaplanownaiu testu. Jeśli masz taką poproszę 

Jestem otwarty na propozycje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Exodus proponuję na początek wstawić jakieś dane firmy i stronę gdzie można sprawdzić asortyment. 

Testowanie rozumiem w ten sposób że dostaję sprzęt więc muszę podać swoje dane. Niby można brać na kolegę ale znając życie trzeba wstawić jakieś fr więc później kolega moze mieć problemy mimo tego że nic nikt nie znajdzie to masz przestępstwo udokumentowane. 

To nie talerze czy miksery, zdobądź zaufanie ludzi (jako firma) a później proponuj testy. Nikt nie będzie ryzykował dla kilku 100 odsiadki. 

Zaproponuj test lamp na innych roślinach na innych forach i jak będzie znaczna różnica udokumentuj to tutaj wtedy będziesz miał podstawę żeby proponować takie rzeczy. 

Pomysł w ten sposób jak zachęcić ludzi i zdobyć ich zaufanie zamiast od razu wstawiać opcje gdzie ktoś musi wystawić Ci dane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie potrzebuję żadnych darmowych lamp ani nasion. W moim sklepie mam wystarczające rabaty, a gratisowe nasiona rozdałem w dużej mierze. Gdyby mnie nie by mnie nie było na coś stać to bym nie kupował więc proszę, nie wspominaj mnie w swoich postach "kolego" @Exodus

@Seba691 tez mnie dziwi, czemu nie poda jakiegoś linku do tych lamp. Chce rozdać na testy, a nie wiadomo o nich nic. 

A poza tym czy ten gość to nie Quamczito/ GreenMaestro? 

@Tester wyjdź z pokebola ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bimbrownik dokładnie każdy kupuje sprzęt nasiona itd w zaufanych sklepach i to na co go stać, a poszczególne sklepy oferują fajne rabaty lub gratisy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć że komuś chce się śledzić innych forumowiczów wkręcając historyjki by wleciec potem na plantacje.. ??‍♂️ Jakby innych lepszych rzeczy nie mieli do roboty. Przede wszystkim ochrona ludzi bo tak przysięgają,(bo o psach gatka ?) a co taki koper zrobi złego? Lekarstwo na choroby  i przedawkowanie jest niemożliwe.. Nawet inny zjarany  człowiek jest wiele bardziej znosny niż nayebus szukający guza. Tak więc to chyba wciąż ochrona ale  biznesu medycznego..  Pamiętam naloty i to antyterrorki na blokach, po klatkach.. Akcja Blokers kiedyś była i cieszyli się potem w gazecie, ile to mandatów dali i ile malolatów zawineli z fifką. 

Taki najbezpieczniejszy typ potencjalnego przestępcy. Dzieci z ziołem. ? Przecież nie wyskoczy nagle murzyn z glockiem albo inny zdesperowany renegat mający np. stówke kokolino. ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... Czytam i nie mogę wyjść z podziwu. 

Ale dziękuje nic nie potrzebuje. Mam może tanio porobione, ale za swoje. Może kiedyś będzie mnie stać na lepsze. 

Wolę pozostać anonimowym hodowcą koperku i szczypiorku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...