Skocz do zawartości
Gość Quanczito

Modulowane światło w uprawie cannabisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Quanczito

Witam

Właśnie testuje pierwszy  raz te oprawy  posiadam Perfand  CB+ 1200  przeskoczyłem  ze spectro light  na bardzo oszczędne światło led z modulacja świecenia zauważyłem ze rośnie to bardzo fajnie.

czy macie już podobne doświadczenia na temat tych opraw na stronie producenta jest informacja ze to nowość 

Producent podaje ze oszczędność prądu jest na poziomie 50% 

Proszę o informacje jeżeli ktoś takie posiada na temat tych opraw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Maestro

@Quanczito siema, 

mam Perfanda HORTI CB+ tą 120cm od kilku miesięcy i też przeskoczyłem ze Spectro, więc witaj w klubie. Zastanawiałem się mocno czy to dobry wybór, bo ogólnie byłem nawet zadowolnony ze Spectro (miałem kilka poprzednich wersji - ponoć lepsze niż te najnowsze) ale musiałem coś dokupić, wiec się skusiłem. Już wcześniej słyszałem od ziomków z Vegas, że testują tą modulację w USA na rządowych uprawach.

Powiem tak, robi robotę ta Horti CB.

Roślina zapitala na vegu jak głupia, po trenigu  szybko odbija. W lipcu i sierpniu 0 problemów z temperaturą -dla mnie to ważne (na COB - bywa dramatycznie)

Flower bardzo ładnie duże, zbite kwiatostany. Opłaty za prąd ok połowę w dół ?

zakupiłem kilkanaście na nową miejscówkę.

Myślę, że chłopaki  z Perfand led odrobili lekcje z biologii roślin 

Podrzuć info jak idzie u Ciebie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters @13crew @Jamajczyk13 @Bimbrownik @Zielone krainy a to piękna siedziba tej firmy w której produkują te lampy, zatrudniają iluś tam pracowników, inżynierów, mają taką siedzibe a na forum robią takie podchody, to pewnie jakiś przedstawiciel handlowy który za opchanie dostaje jakiś procent ? 

PERFAND_fabryka_w_Trzebnicy_800x533_1.jpg

Właściciel Andrzej Trawiński chyba nie był by zadowolony z takiego pijaru ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Maestro

@Tester Cześć Tester, może jestem nowy ale schizofrenii nie mam, ani nie piszę sam ze sobą. Panowie, nie mam zamiaru nikogo przekonywać do jakiejkolwiek lampy.  Mam swoje zdanie na temat wielu z nich już mega wyrobione @Jamajczyk13 oczywiście, że ładne topy  i spod  Perfanda akurat. Na Spektrolighcie miałem podobne wyniki (ale ze starej wersji ). Oświetlenie wg mnie jest kluczowe - i tyle w temacie. Zostawiam Was z tym i zabieram się za robotę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Quanczito oj kłanczito kłanczito... trzeba się następnym razem bardziej postarać - na haszu, trawce też nazywasz się kłanczito? czi grin maestro? XDDDDDDDd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...