Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie w jaki sposób mogę zmotywować roślinkę żeby wytworzyła większe kwiatostany. Jest ich mnóstwo na każdej gałęzi ale są malutkie. Czy jest jakiś sposób żeby zrobiły się większe? Czy przerwanie liści coś da? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mamy jakiegoś na forum doświadczonego w lollpoppingu na automatach ? Ciekawi mnie to ? 

Z fartem !

U mnie kurcze jest 28 dzień na automatach, i właśnie zastanawiam się nad tą metodą. Wilgotność na początku w boxie miałem na poziomie 40-50 więc na flo idealnie by było. Ale na wegu było za mało więc dołożyłem nawilżacz - BYŁ uratowaniem mojej inwestycji ? Ale gdy teraz przeszło na kwitnienie , nawilżacz zrobi out - i dalej pozostała wilgotność 60-70 bo dolne partie mocno zarośnięte. I teraz zastanawiam się jak ratować sytuację. Bo rośliny zapewne się jeszcze podbiją do góry. Można też pozbyć się lekko liści i zrobić miejsce. Ale tez mam opcję zwiększenia mocy wyciągu. 

I o to taka sytuacja.

Wpada wam coś do głowy ciekawego ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się rozpędziłem że poszły wszystkie liście po za tymi przy szczytach bo wszystkie inne mi zasłaniały, próba nie granat niech dzieje się co chce!!! O efektach będę informował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym orientujesz się mniej więcej ile czasu będzie trwało to jeszcze? Dodam że dziewczyny skończyły już 3 miesiące ale okres wege i kwitnienia wydłużył się przez topping. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tree man nie ma na to reguły, ale zobacz co napisał producent i dolicz z tydzień i mniej więcej masz czas flo. Ostatecznie to musisz je obserwować i podjąć decyzje o ścince samemu. 
na oko to z 4 tygodnie przynajmniej

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem na automatach może nie książkowy Lollipopping ale dość mocno wyczyściłem wszystko poniżej koron i duże wiatraki z góry. Widać różnicę ale jak każdy taki zabieg trzeba przemyśleć bo nie da się tak samo za każdym razem "taśmowo" uprawiać roślin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...