Skocz do zawartości
zielonyjamajczyk

Dziwne plamy na liściach. Czym spowodowane ?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie po południu gorzej wygląda. Ale to raczej tak zostanie. Zakupiłem dla lepszego komfortu panienek nawilżacz. Czy postawienie go bezpośrednio w boxie może być stosowne ? Nie mam jak go poza box ustawić przy wlocie pasywnym. Jest po prawej stronie i mieszający gania powietrzem z mgiełką. 

5 godzin temu, mikosz napisał:

 

IMG_20201009_180242.jpg

Panowie zakupiłem nawilżacz, moje pytanie @zielonyjamajczyk

5 godzin temu, mikosz napisał:

 

IMG_20201009_200211.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz dzięki za wsparcie. 

Mam takiego doła w sobie że z głupim problemem nie mogę sobie poradzić . Już tak mnie to wkurwia. Przeczytałem chyba wszystko co się da o zasilaczach i lampach hps , i ciągle nie mogę rozwiązać problemu. Nawet dziś skróciłem przewód od zasilacza do lampy bo miał 2.60 na 1,8 i włączyłem . I jak zawsze 10 minut zajebiście a potem stroboskop. Muszę do cholery spakować lampę i zasilacz i pójść do kogoś czy na jego gniazdku będzie to samo. Bo ja już rozłożyłem ręce. Co ja kurwa robię źle ?! To przecież 3 żyły i nie da się tego zjebac . 250 w więc przewód o przekroju 3x1 od zasilacza do lampy powinien być ok. Mogłem wziąć magnetyczny , nie dać się namawiać na ten cyfrowy i pewnie nie byłoby problemu. Dziwne nawet że na tyłu growerow w Polsce jak ktoś już miał problem z lampą to że się najczęściej po przygaszeniu wyłączyła , a u mnie ciągle świeci tylko klatkuje. To tak wkurwia w tym małym mieszkaniu. Drugi zasilacz i to samo, druga żarówka , co ja mam kurwa chyba mieszkanie sprzedać i iść stąd w pizdu. 

 

Nie mam pojęcia. Elektryka zaufanego brak. Elektroda chujowi doradcy , gdzie indziej to samo. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz i inni ? a czy nie wydaje się wam, że mogłem trafić na 2 żarówki pod rząd jebniete ? Bo jak pojechałem za pierwszym razem do growshopu, to ta pierwsza na ich zasilaczu przygasała, druga już nie ale chodziła krótko. W domu zaczęła ta druga też przygasać . Może dostali jakieś wadliwe i stąd ta cała moja zabawa ? Bo nawet zauważyłem że ona zmienia barwę z pomarańczowej na jasną żółtą, wręcz białą. To dla mnie dziwne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk@mikosz wiesz co zauważyłem? Balast ten cyfrowy co mam Lucius mocno się nagrzewa. Długo w ręku go nie utrzymasz. W momencie kiedy lampa przygasa charakterystycznie w nim coś buczy, w momencie powrotu do normalnego świecenia ucicha ten mankamentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...