Skocz do zawartości
zaklinacz_wiewiorek

2,5 wysoka, rosnie juz 5 mscy, moj pierwszy raz, co robic? Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

@zaklinacz_wiewiorek przez lupę zobacz bo inaczej nie ugadniesz

 @Szym tak jak piszesz, chyba. Ale włoski już brązowieją więc chyba pora myśleć coś powoli o kosie. 

 

@zaklinacz_wiewiorek masz miejsce do suszenia? Z jeden dzień będziesz musiał na trymowanie poświęcić albo i dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 no i super, tez mam podobne odczucia, spalilem juz z tego kilka blantow i powiem ze masakra jest ? w pozytywnym tego slowa znaczeniu ? dlatego wlasnie chyba nie bede sie zastanawial i czekam do piatku 5 dni i leci 80% a w poniedzialek 3 dni pozniej same szczyty. Namowiles mnie ? 

@mirecki patrzylem dzisiaj na lustrzance, jak na dloni wszystko bylo i w wiekszosci sa to mleczne ale miejscami zaczynaja sie glowki robic delikatnie brazowe temu daje jeszcze jej 5 dni ? i konczy zywot w 80 procentach

kilka postow wczesniej wrzucilem foto z boxa ktory zbudowalem ale i tak pewnie bedzie za maly, raczej spelnia funkcje, przy zbiorach bedzie wiatrak i grzejnik z termo na 20 wiec powinno dac rade, testy sie rozpoczely ? 

dwa razy juz spedzilem 2 godziny na przycinaniu wiekszych lisci i pewnie pol dnia sie szykuje przy obrobce ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj to mistrzu mnie tez korci zeby scinac szybko swoje ale jeszcze trocheeee;) I tak z tygodnia na tydzien hehe pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daw91 haha wiesz co mowisz ? mam tak samo tyle ze to juz 6 miesiac ? z 20 roslinek wybralem jedna i co sie okazalo tylko jedna byla taka hehe wiec ma sie to szczescie w nieszczesciu bo wszystkie inne juz z 3 msce temu zostaly zjarane hehe no co zrobic ? ide podlac dobrociami i czekamyyyyy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki no no dobrze jest ,aby z glowa jarac hehe , susze liscie wiatraki I odpady z przytopowych I bede bral sie za haszyk,daj znac ile wyjdzie,ja tez jak wyschnie powaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...