Skocz do zawartości
zaklinacz_wiewiorek

2,5 wysoka, rosnie juz 5 mscy, moj pierwszy raz, co robic? Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

@Daw91 elo elo powrocilem po kilku dniach na rewiry ? palonko suszy sie idealnie, nie widac zadnej plechy , czesc scinana wczesniej to juz lezy sucha w pudelku, reszta w garazu, a przed chwila scialem przed ostatnia galazke, na sam koniec zostawilem dwie, co by stestowac czy cos jeszcze podrosnie, jedna jeszcze bedzie dochodzic ? tak na szybko foty, aaaa no i co najwazniejsze jest juz silne i daje kopa ? jeszcze tydzien i w sloiki ? 

DSC_1293.JPG

DSC_1294.JPG

DSC_1295.JPG

@mirecki siemano, a wiesz co zrobic z liscmi i lodygami? tez juz mam na ukonczeniu wszystko, jest tego sporo, roslinka wyrwana z korzeniami, oczyszczona, bede na pewno robil wodeczke z czesci sortu, moze nawet z topow ale co by tu jeszcze zrobic? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka w dyskusji tak bywa, że czasem ktoś chce dorzucić swoje 5 groszy ? nie miałem złych zamiarów, jeśli coś kogoś uraziłem - przepraszam ? 

@zaklinacz_wiewiorek możesz sb makumbe zrobić, masło (na ciastka lub piernik) lub nalewka. Ogólnie maria spożywana w formie pokarmu znacznie mocniej klepie ( mnie np 1 kieliszek nalewki mocno klepie a jedno czy dwa bonga tak mocno nie upierdolą jak ten jeden kielon) 

Ogólnie to jedyne minusy to :

-czas oczekiwania na fazę (czasem i do 2h)

-czas trwania fazy (mój rekord to 17h i szczerze mówiąc to było trochę męczące) 

-dekarbonalizacja, a dokładniej zapach tematu (ale możesz zamknąć w słoiku i do piekarnika i praktycznie nie czuć). 

Baw się i testuj - wszystko jest dla nas ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec elegancko ze Polska wygrala ? a w miedzy czasie bylo robione maselko, zrobila kucharka co bym nie spierdolil hehe, jak kupowalem gaze w aptece to wpadlem na pomysl zeby kupic pojemniki na kał hahaha no i jest maselko w pojemniczkach ? wyszlo 12 pojemniczkow, poszlo w hibernacje do zamrazarki i tak oto wykorzystalem cala roslinke jak sie tylko dalo ? jak probowalem na palca to czuc ze tam bedzie kocur i az sie boje jak to mam jesc czy dodawac, wie ktos ? aaaa no i za tydzien bedzie robiona wódzitsu, podobno po bani juz jest efekt...probowal ktos ? planuje dac do litra cala galazke z topami...

DSC_1264.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, zaklinacz_wiewiorek napisał:

 jak probowalem na palca to czuc ze tam bedzie kocur i az sie boje jak to mam jesc czy dodawac, wie ktos ?

jak normalne masło zastosuj tylko z umiarem

 

10 godzin temu, zaklinacz_wiewiorek napisał:

 aaaa no i za tydzien bedzie robiona wódzitsu, podobno po bani juz jest efekt...probowal ktos ?

Green Dragona ktoś tu robił i był zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...