Skocz do zawartości
Mieszko1

Gdzie ten filtr?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc w zamotowaniu filtra do boxa, wszędzie jest żeby montować w środku a mi się wydaje że mój box jest na to za mały.

IMG_20200909_085707.jpg

15996348411427326435400520619969.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być taki jak mi doradziłeś w poprzednim temacie prima klima 160/240. Skopiowałem to co mi napisałeś i podałem to w mailu, chyba że w sklepie się pomylili, Jak będę w domu to jeszcze sprawdze czy się zgadza. Da radę coś z tym zrobić? Czy muszę wymienić? Zanim wymienie strace znów ponad tydzień na wysylkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 zawsze można ruszyć z uprawą krzak nie zacznie od razu pachnieć, można też na zewnątrz puścić filtr jednak Zmiejsza to wydajnosc i czas dzialania filtra. To sprawdź czy to ten wymiar jak coś to możesz napisać aby Ci mniejszy dali do takiego boksa

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o żywotność filtra, aby nie było zapachu w domu. Chyba spróbuję go dać na zewnątrz. Żeby wymienić ten musiałbym opłacić przesyłkę z zagranicy i później za przysłanie tamtego co się całkowicie nie opłaca. Może ktoś polecić do kupienia mniejszy w niemczech? I co ewentualnie można dodać na szybko jakby filtr na zewnątrz nie zatrzymywał wszystkich zapachów? Tzn może jakaś mate przed wentylator?  Wpadłem na pomysł że jak zamontuje filtr na zewnątrz to przed wentylator w boxie dodam filtr wstępny który spawacze używają do systemu filtrującego w maskach

filtr-wstepny-speedglas-adflo-836010_2.jpg

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmontuje, odpalę jakieś kadzidło w boxie i zobaczę jak z zapachem w pokoju ? a tak poza tematem czy mógłby ktoś polecić odpowiednik biohomusa w niemczech lub coś na wega? Dodam że mam nawóz na kwitnienie i ziemię all mix biobizz na start. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?A  są jakieś składniki których powinienem unikać? Bo raczej samego azoty nie dostanę 

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Szym może Cię to zaboli ale chyba gówno wiesz a posty piszesz żeby nabijać swój status... Ciągle pytania typu co to jest czarne? Odpowiedź szyma czarne jest czarne ale może być też białe. Namówiłeś typa na filtr a teraz mówisz że za duży. Może lepiej nie pisać nic niz pisać ciągle coś aby pisać? Pomysł o tym bo forum jest od tego żeby sobie pomagać a nie się dowartościowywać bo masz dużo postów. Większość Twoich postów to geny albo odpowiedź na pytanie które nic nie daje. Chcesz to mnie nie lub ale ogarnij swoje posty. Dziękuję za zrozumienie chyba że zaczniesz się sądzić ale  uważam że mam rację bo od dłuższego czasu obserwuję Twoje odpowiedzi. Tak więc albo trochę pokory albo zaatakuj mnie bo jesteś mistrzem konopnym tylko z tego względu że ciągle są odpowiedzi które nic nie wnoszą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie, czy dawać odrazu lampy LED czy może metahalogen na wega? Mam dla jaszczurki dobrej firmy 50w, jaszczur właśnie śpi 2 miesiące więc mu niepotrzebna ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 mieszko jak masz hajs to zamów w necie zestaw nawozów canna lub hesi z dostawą do domu gdziekolwiek mieszkasz. Jeśli chcesz konkretniej to pytaj @CheMsKuN on też w niemcowni siedzi. 

I myślę że doradzi Ci lepiej w każdej sprawie indoor niż ja czy Seba czy szym. Widziałem zdjęcie topów @CheMsKuN i aż mi stanął takie były piękne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 na początek możesz zamówić coś jak tri pack biobizz. 
moc do filtra to spokojnie możesz dać go na zewnątrz boksa-na końcu przewodu. 
co do światła to dawaj od razu ten ledam-sam teraz taki mam w inkubatorze

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...