Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj pytanie kiedy ścinać? ile potrzebują jeszcze czasu?

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma co się obrażać , ja ma bardzo dużo czereśni i potrafię określić z dokładnością co do tygodnia po kolorze kiedy będą dojrzałe. Myślałem że w temacie o którym rozmawiamy jest tak samo , ale jak wdać się myliłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bober13porownanie raczej słabe. Przecież chem napisał, że z jednej paczki nasiona i jedna 3tyg po kosie, a drugiej brakuje jeszcze min tydzień. Nawet producent pisząc 8tyg mija się z prawdą o dobre 3tyg.

Moje czereśnie będą za ok 3tyg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, CheMsKuN napisał:

Mialem teraz 2 x Critaical 2.0 od dinafem, obydwie pestki z jednej paczki i tego samego dnia poszly do gleby  i wykielkowaly. Pierwszy krzak siedzi juz ponad 2 tyg. w sloikach, drugi jeszcze rosnie i brakuje mu jeszcze  z tydzien do kosy.

 

Producent napisze 8-10tyg od kiełka do zbioru, a w praktyce mija 13tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z zarostem. Moi koledzy mieli już na studiach brody i wąsy a ja mam 33 lata i dalej rzadki agrest na mordzie. Każdy dojrzewa indywidualnie. 

@Bober13 wrzuc zdjęcie i po sprawie. Nie wiem w czym problem zrobić zdjęcie topa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Tobą , napisałem że moje trochomy są już mleczne i zapytałem kiedy mniej więcej będą mleczno- bursztynowe wiem że trudno jest określić co do dnia , ale myślę czy potrwa to tydzień czy dwa jest  do okreslenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bober13  Stary wyluzuj sie, po co sie od razu unosisz i prowokujesz ? Nie zapominaj na jakim forum jestes, tuaj ludzie czesto zajebani rozne zeczy pisza ?, a ja jestem tego najlepszym przykladem :bongrip:?  Chlopaki przestancie czesac Bobra, on juz nie bedzie :ganjamon:  Dobra, w zwiazku z tym ze w tej chwili jasno mysle to napisze cos na temat  ?  2 do 3 tyg.  zrobia sie mleczno-bursztynowe.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem przesadziłem ,ale nie miałem na celu nikogo ani prowokować ani urazić . jeśli ktoś poczuł się urażony to przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym jeszcze się

tylko upewnić , jeżeli używam do wody jakiegoś środka do obniżania ph wody to te dwa tygodnie przed zbiorami też należy przestać używać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hej, ile te dwie rośliny jeszcze potrzebują? Pistle pokazały 26 czerwca. 

Chcę uniknąć kupowania lupy

IMG_20200809_103822.jpg

IMG_20200809_103735.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@EneDue 3/4 tych "drogich" nawozów to zlewki po znajomości 250ml za bezcen

IMG_20200809_111010.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...