Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj pytanie kiedy ścinać? ile potrzebują jeszcze czasu?

Rekomendowane odpowiedzi

Końcowym etapem uprawy jest ścinka gotowych topów, w tym temacie otrzymasz odpowiedź kiedy ścinać kwiatostany.

Edytowane przez Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez fotki ciężko stwierdzić ale mówisz że jak mają dwa miesiące twoje automaty to ja bym potrzymał je jeszcze z 2-3 tygodnie i kosa:yummy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli podlewa się nawozami tylko bio  ,to należy te dwa tygodnie przed ścinką  podlewać tylko wodą aby przepłukać rośliny?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bober13  Nawozy bio, czyli organiczne tak ?  Jesli o to Ci chodzi to tak, musisz przeplukac krzak. Tzn.  nie musisz mozesz palic takie duszace swinstwo. ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, CheMsKuN napisał:

Nawozy bio, czyli organiczne tak ?  Jesli o to Ci chodzi to tak, musisz przeplukac krzak. Tzn.  nie musisz mozesz palic takie duszace swinstwo.

@CheMsKuN płukanie trzeba robić po nawozach organicznych ?

@Bober13 najlepiej trichomy sprawdzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było moje pierwsze pytanie , bio typu bioobiz bo tych głownie używałem , wiem że po trichomach najlepiej ale czekam na tę chwile na zmówioną lupę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Andi napisał:

@CheMsKuN płukanie trzeba robić po nawozach organicznych ?

@Bober13 najlepiej trichomy sprawdzić 

Dlugi czas nie plukalem, dopuki raz przeplukalem (po organicznych). Od tamtej poru kazde grow plucze. Dobrze przeplukane zielsko czuje sie w gardle jak E- papieros, nie drapie, nie dusi, ale ma swoj smak.

Godzinę temu, Bober13 napisał:

@CheMsKuN dzięki za info , mam jeszcze jedno pytanie . Część włosków jest już brązowa , pytanie czy to już czas na płukanie ?

Stary tu Ci nie pomoge, w takiej sytuacji bez lupy to jak bez reki. Moze foto wstaw, calego planta i z bliska samych topow.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam już mini mikroskop część trichomów jest już mleczna , czy ktoś się  orientuje jaki jest średni czas gdy zmienią kolor na bursztynowo-mleczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bober13   www.czytamzkart.pl tam dostaniesz odpowiedz ? A tak powaznie to, nie ma czegos takiego jak " średni czas" w dochodzeniu trichomow, u Ciebie dojda w tydzien u innego w 2 i pol. Mialem teraz 2 x Critaical 2.0 od dinafem, obydwie pestki z jednej paczki i tego samego dnia poszly do gleby  i wykielkowaly. Pierwszy krzak siedzi juz ponad 2 tyg. w sloikach, drugi jeszcze rosnie i brakuje mu jeszcze  z tydzien do kosy.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał porady wróżbity Macieja to się do nie go zgłosił , rozumiem że to zależy od warunków i nie oczekuje precyzyjnej odp. co do minuty i sekundy tego procesu . 

Myślałem o czasie przybliżonym , czyli może to potrwać tydzień lub miesiąc wydaje mi się że doświadczony rolnik udzieli odpowiedzi ale jak widać tu takich  nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...