Skocz do zawartości
Tester

Wasze zdjęcia kwitnących roślin pod lampami

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, vego1989 napisał:

@Lasir te z tyłu to chyba głodne Ziom są 

Tak wiem.Mało co im dawałem bo duzo w ziemii.Ale wczoraj podlane jedzeniem tak, że nie martw się, nie katuje ich bardzo 😉 Właściewie to jedna odmiana spragniona (2szt), reszta w miare, na lekkim niedosycie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WymiataczMega no widać ladnie prowadzisz jestem ciekaw ile ściągniesz suchego? chociaż wiadomo ze jeszcze będą przybierac na masie lejesz im nawozy?czy samą wodę?  Za trichomami bym sie przyglądał😎💣💣💣 yooooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono.Musiałem odpocząć od pewnych spraw.Między innymi od niebieskiego światła telefonu i jeszcze paru innych bzdurek 🙂 Ale, że wątroba się regeneruje a oczy już nie bolą to pochwale się kwiatkami 🙂 moja ziemia, biotabsy i pyszna woda akwariowa.Miałem nie golić za dużo ale to nie takie proste przy 4 plantach więc troche przycinałem 🙂

White Widow Dutch Passion:

 

20240204_013847.jpg

Planty bez treningu.Dolne gałęzie lekko odgiąłem na poczatku ale to wszystko a i tak rosną dziwnie.Jednym słowem to "ułomna" odmiana.Jedna wygląda jak ta świeczka żydowska 🙂

20240204_014021.jpg

20240203_145645.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Nie długo następna kosa. Ace fajnie wleciało zapowiada się smaczne palenie . Pzdr Mordy i buch z Wami🌬️🌬️🌬️IMG20240306152012.thumb.jpg.a930bbe6a800f18bd6033ea228b45c48.jpg

IMG20240306152020.jpg

IMG20240306152042.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...