Skocz do zawartości
Tester

Wasze rekordy z 1 rośliny w uprawie indoor

Rekomendowane odpowiedzi

20241021_060939.thumb.jpg.99303b3e7aa88fd7e9d9cff498d3f233.jpg@Mooshrom @vego1989 @WymiataczMega 4313 ostatni plon z 16 krzewów czyli blisko 270g ze sztuki więcej udowadniac wam ludki małej wiary nic nie muszę a jeśli ciekawi was jak to robię zapraszam na relacje 

20241021_053328.jpg

20241021_061502.jpg

Edytowane przez DwK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DwK bardzo niepozornie te worki wyglądają... w myślach przerzucam to wszystko do 5l słoików i ni chu chu mi nie wychodzi tyle kg... 😉 Ale że jestem człowiekiem dużej wiary to jak najbardziej Ci wierzę i gratuluję, oko widocznie mi zaniża, takich ilości w końcu jeszcze nie widziało. 🤷‍♀️ 

Donice 20l, hydroponika, 1m2 na krzaczka, zgadza się? To była Twoja pierwsza taka uprawa?

Chętnie rzuciłabym Ci wyzwanie... no ale nie mam warunków... 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green masz rację w słoikach się to nie mieści dlatego używam worków próżniowych na ubrania. System tak jak napisałaś się zgadza... a plon nie koniecznie pierwszy choć mój starz nie przekracza jeszcze roku i dopiero zaczynam próbować coś zmieniać w wytycznych jakie mi przekazali na szkoleniu 🙂

20241021_065854.jpg

20241021_070822.jpg

372 minus worek

Edytowane przez DwK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DwK jak Ty takie lodygi zostawiasz, to po dobrym opierdoleniu tego spadnie waga z 1/3 conajmniej. Daj fotki tego krzaka w końcu co ma na sucho pozniej te 270g. Jesteś przekotem, tutaj nikt nigdy chyba nie osiągnął ponad 200g z krzaka. A jest sporo doświadczonych osób, sam próbowałem kiedyś automaty na 24h ale wychodziło podobnie do normalnego swiecenia.

@Mr.Green co myślisz o 270g z automata ?🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 błagam cię chociaż o drobinę powagi czy ty w tych workach widzisz łodygi???? Zdjęcie z patykiem było aby zobrazować jakie są pąki a to z workiem który trzymam w dłoni aby pokazać o ile są większe te pełne, nie jestem w stanie uchwycić Ci jednego krzaka na zdjęciu gdy stoją już wszystkie razem zapraszam na relacje tam zaraz będzie wszystko widoczne jeszcze parę dni na uporządkowanie pokoju to i z metrówka zrobie Ci zdjęcie 😊

20241021_071428.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Automaty ? Ja nigdzie nic takiego nie wspominałem .... to normalne sezony 8 tyg weg i 10 flo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli zależy od palenia, zbija sie dobrze, critical np sam w sobie był twardy a po takim pakowaniu był kamieniem, ale ważne jest to że trzyma świeżość itd. Jeżeli nie zależy komuś na objętości to zajebista sprawa. 

Moz a nie wyssysac wszystkiego i też będzie trzymać świeżość 

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli może taka maszynka tylko zapomniałem jak się nazywa... perlinator? Ten nasz Cali co to pojawia się i znika na pół roku używał kiedyś. Taka szara skrzynka z niebieskim chujstewkiem z boku i czerwoną diodą.

A nie... To Polinator i to jest do separacji pyłków zdaje się 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym:

Screenshot_2024-10-21-15-52-14-77_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.f072e78e64e65aa975b4ef120b61a8a8.jpg

 

A ten PGR to jest jakiś środek? Do szybszego dojrzewania?

Cali właśnie kiedyś pokazał cała ta skrzynkę pełna takich bobków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Ciebie tu chyba jeszcze wtedy nie było jak tamten pokazał taką skrzynie pełna sprasowanych krążków kiefu. Ale z nim to nigdy nie szło pogadać... nic więcej nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...