Skocz do zawartości
Dawid

60x60x140, 4x AUTO BIG DEVIL XL, Citzen 6ver.CLU058 150W, Pierwszy raz.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nie wiem czy tylko mi sie wydaje ale para z nawilżacza wyglada jakby spierdalala od razu do wentylatora na górze. Wzrosła Ci wilgotnosc jakos znaczaco? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rocky1988 napisał:

Nie wiem czy tylko mi sie wydaje ale para z nawilżacza wyglada jakby spierdalala od razu do wentylatora na górze. Wzrosła Ci wilgotnosc jakos znaczaco? 

@Rocky1988 Hej, wyłączyłem mieszacz na czas zdjęcia, żeby nie wyszły rozmazane. Normalnie chmura z nawilżacza odrazu jest rozdmuchiwana przez mieszacz :) wilgotność cały czas oscyluje w granicach 70-90%. Więc po włożeniu nawilżacza jest duzo lepiej z wilgotnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Andi napisał:

@Dawid podlej je bo coś sucho chyba mają 

@Andi zdjęcia robione zaraz po lst dlatego sucho :) robiłem trochę suszę, żeby się lepiej gięło. Już podlane po 0,7L na donice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie odnośnie LST. Jeżeli doginam codziennie stożek wzrostu do gleby, robić to w nieskończoność? czy w pewnym momencie dać mu rosnąć w góre? Wieczorem wrzucę jakieś zdjęcia jak to aktualnie wygląda. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik@Tester ok, to rozumiem :)  chodzi mi bardziej o to, czy ten główny szczyt który się dogina do gleby, czy jemu też w końcu dać rosnąć w stronę światła razem z innymi szczytami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Dawid napisał:

Hej, mam pytanie odnośnie LST. Jeżeli doginam codziennie stożek wzrostu do gleby, robić to w nieskończoność? czy w pewnym momencie dać mu rosnąć w góre? Wieczorem wrzucę jakieś zdjęcia jak to aktualnie wygląda. Pozdro

Dobre pytanie! Też nie wiedziałam czy lst to neverendingstory 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 14.

Tak to wygląda na dzień dzisiejszy, średnio pojawiło się od 4 do 6 nowych szczytów. Odciąłem w 2 roślinach po jednym liściu.

20200607_185915.jpg

20200607_203354.jpg

20200607_203357.jpg

20200607_203402.jpg

20200607_203409.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl Dięki za miłe słowo :) wiem jedno, nigdy więcej automata :D nie idzie się tym w ogóle pobawić.

 

Dziś nie wrzucam zdjęć bo nic się nie dzieje, dziewczyny trochę zamuliły po LST. Pokaże wam od czego zaczynałem moją zabawę z roślinami a dokładnie papryczkami :D home made grow box z pudła termicznego, wentylacji grawitacyjnej i chińskich żarówkach full spectrum led :D w zasadzie dalej go używam do małych sadzonek, w tym momencie siedzi tam carolina, jakiś scorpion i jolokia.

20200608_221355.jpg

20200608_221414.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...