Skocz do zawartości
Dawid

60x60x140, 4x AUTO BIG DEVIL XL, Citzen 6ver.CLU058 150W, Pierwszy raz.

Rekomendowane odpowiedzi

@TesterPRIMA KLIMA. Bardzo choruję na tej samej firmy wentylator promieniowy z wbudowanym termostatem i regulacją obrotów, ale w moim małym namiocie mija się on z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Testernie, nie miał żadnych haczyków, chyba, że ja czegoś nie zauważyłem :)

DZIEŃ 24.

Pomału zaczynam się martwić o wysokość mojego namiotu.

20200617_205653.jpg

20200617_205710.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15/06/2020 o 23:04, Dawid napisał:

@TesterPRIMA KLIMA. Bardzo choruję na tej samej firmy wentylator promieniowy z wbudowanym termostatem i regulacją obrotów, ale w moim małym namiocie mija się on z celem.

@Dawid Mialem ten wentylator, tragedia doslownie. Jest naprawde mega glosny, doslownie jak odkurzacz. Odradzam, zainwestuj w cos sprawdzonego i nadajacego sie do uzytku, bo ten wentylator od prima klima to jedna wielka pomylka. Poza tym jak juz teraz obawiasz sie o to ze krzaki przerosnal Ci boxa to juz teraz reaguj, zacznij je naginac lamac, mozesz tak jak zasugerowal @Tester  zastosowac super cropping. Generalnie Twoje krzaki wygladaja na zdrowe i zadbane, nie spiedol tego a bedziesz mial sporo wlasnego palonka ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuNSiema! Trochę tu na Ciebie czekałem, kiedy w końcu zaglądniesz :D No i takim sposobem mnie wyleczyłeś z tego wentylatora haha. Dopóki nie ogarnę jakiegoś namiotu z prawdziwego zdarzenia to taki wentylator będzie musiał poczekać, ale na pewno się zgłoszę po radę w tym temacie za jakiś czas :) 

@Tester@CheMsKuNzastosowałem się do rad, ponaginalem roślinki i wszystkie szczyty się fajnie wyrównały do jednej wysokości.

 

DZIEŃ 26.

Tak to wygląda.

 

20200619_224204.jpg

20200619_224247.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 27.

Mam parę pytań, fazę wzrostu mam w miarę ogarniętą. Za to kwitnienia, nie za bardzo. Mało czasu ostatnio na czytanie i doszkalanie więc muszę was pomęczyć.

1.Kiedy obniżać wilgotność? Narazie trzymam na poziomie 70-90%, ale wiem, że w fazie kwitnienia trzeba ją obniżyć, kiedy to najlepiej zrobić?

2. Posiadam Plagron green sensation i Plagron Terra Bloom, kiedy mogę zacząć je stosować?

 

 

 

20200620_090257.jpg

20200620_224918.jpg

Edytowane przez Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dawid w drugiej połowie kwitnienia obniż wilgotność

1 godzinę temu, Dawid napisał:

Posiadam Plagron green sensation i Plagron Terra Bloom, kiedy mogę zacząć je stosować?

Plagron green sensation- na ostatnie 4-6 tygodni fazy kwitnienia 

Plagron Terra Bloom - można  zacząć używać od pierwszego dnia fazy kwitnienia jeśli gleba twoja jest uboga w pierwiastki

O wilgotności w growboxie jutro postaram się napisać artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 30.

Wczoraj znowu ponaginałem szczyty, niektóre drugi raz :) Mam pytanie co do oświetlenia, jako że FLO już się zaczęło to zjechać lampą trochę niżej ? na jakies 20-30cm? Czy jeszcze spróbować je trochę wyciągnać?

20200623_215140.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 32.

Siemano, dziś dzień porządków w namiocie. Mycie podstawek, dna namiotu i wyrzucenie nawilżacza. Wjechał również lekki fryzjer, usunąłem wszystkie zżółknięte liście i całą resztę źle wyglądających. Dzisiaj też pierwszy raz poszło pół dawki PLAGRON TERRA BLOOM. Będę obserwował czy nie będzie żadnych objawów przenawożenia, jeśli nie to przy następnym podlaniu pójdzie cała dawka.

20200625_210044.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEN 52.

Siemano, po dłuuuugiej przerwie. Niestety trochę zawirowań w życiu i braku czasu. Przez co moim roślinką też się niestety oberwało jak widać na zdjęciach. Nie wiem co może być przyczyną i gdzie jej szukać? Liście zółkną od 14 dni... wydaje mi się, że zaczęły po podlaniu PLAGRON TERRA BLOOM. Ale podlałem je tylko raz i od 2tyg cały czas podlewam wodą a one dalej żółkną. Jest sens to jeszcze ratować? jeśli tak to jak? pozdro!

20200714_191130.jpg

20200714_191140.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj im nawozu na kwitnienie. Przy łamach ciężko ocenić ale raczej sporo nawozu. Myślę że z braku pokarmu rośliny zjadają liście tak szybko. Dałbym nawóz pełną dawkę, wrzucił fotkę bez lampy i upewnił się co do pH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...