Skocz do zawartości
Farmerka

Spider Farmer 1000 ( sezony: Amnezia Haze x 2, Purple Haze x Malawi, Early Maroc, Royal Gorilla)

Rekomendowane odpowiedzi

?BONSAI UPDATE ?

Wszystkie rosliny w boxie sa na 12/12. Nawet nowy projekt bonsai w ktorym sa 3 krzaki na jednym kawałku drewna, w jednej doniczce. Nie mam po prostu drugiego boxa, a chce swiateczna bonsai zobaczyc czy spuchnie ?

Pełno problemów ludzie, niedobory, przenawozenie i przelanie. Ph opanowane na szczescie. Reszte sie ogarnie jakos.?

Ps. Zdjecia byly robione przed podlaniem, jedynie pierwsze jest po podlaniu. 

20201012_225230.jpg

20201012_222451.jpg

20201012_222430.jpg

Odkryłam im juz korzen. Tydzien dochodziły do siebie po przesadzeniu je do tej doniczki. Pewnie dlatego ze przelalam. Zawsze mam z tym problem. Ziemia zbita, mokra, pod ledem, slaba wentylacja I tak woda siedzi w tej ziemi robiąc szkodę roslinie?

Black Valium, sezon, brak pomysłu. Pewnie wyrzuce. 

20201012_222533.jpg

20201012_222517.jpg

A tutaj ta co jest na rewegu. Rosnie. U niej ph bylo 5.3 wiec może coś trzeba dodać. Pomysle jutro. Ale sumie i tak nie mam dla niej przyszłości. Jest na parapecie. Do wyrzucenia.

20201012_224351.jpg

Serduszko sie nie udało, przez przypadek urwałam haha ? ale roslina ladnie poszla, zaczyna kwitnac.

20201012_222819.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester prosze o zamknięcie tematu. 

Wszystkie krzaki poszly pod kose, pisalam wczesniej ile z czego bylo, zostaly bonsai, dzisiaj je wyrzucam i zaczne cos nowego. 

Bonsai szly dobrze jednak nie bylo mnie tydzien, ktos zle sie zajął i nie chce mi sie ich ratowac. 

Tak to wygladalo jeszcze tydzien temu. 

Jak wyglada dzisiaj to nie pokazuje, bo sa po prostu żółte z niedoborów, trochę fioletowe z zimna. ?

Koniec z bonsai. 

Pozdrawiam. ?

20201102_193331.jpg

 

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...