Skocz do zawartości
Tester

Jak zrobić makumbe (poradnik)

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, onyx napisał:

@mjp_1970 wszystko zależy od tego jak mocny zrobisz wywar i jak doświadczona jest osoba która go przyjmie bo zjedzenie marichuany jest o wiele bardziej intensywne ale też rozciągnięte w czasie i na pierwsze efekty można czasami czekać 1-2h 

Kiedyś dodałem do jajecznicy świeże liście konopi. Po zjedzeniu tej jajecznicy było mi niedobrze i opróżniałem się przez wiele godzin!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, onyx napisał:

@mjp_1970 tylko żeńska odmiana posiada THC czyli substancje psychoaktywną

Co mi proponujesz? Co mam z tym krzakiem zrobić? Czy mogę go wykorzystać na makumbe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, onyx napisał:

@mjp_1970 masz żeńską czy męską i w jaki sposób odróżniasz płcie z swojego krzaka?

Mam żeńskiego krzaka! Jest to odmiana Amnesia Haze. Ta odmiana składa się w 70% z genetyki sativa oraz w 30% z genetyki indica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Makumba to takie opalanie lufy, jak masz krzaka żeńskiego to zrób masło, i upiecz ciastka.

Duża lepsza opcja jeśli chodzi o dawkowanie, i o  spożywanie i każdy inny aspekt. Imho jeśli to żeńska roślina, i kwitnie to raczej szkoda na taki syf ją przerabiać. Makumba to taka ostateczność. Z mocą można się tak przejechać że jedynie z tych doznań seksualnych o które pytałeś, pozostanie Ci pogrzebać ręką w majtach bo nie będziesz nic w stanie innego zrobić.

 

Poka lepiej tego krzaka, który ma iść na żołądek.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, konopny_janusz napisał:

A ja mam inne pytanie, czy można zjeść ususzonego topka tak o na sucho popijając wodą? 😄

Możesz ale najpierw musisz go potrzymać w piekarniku 40min na 110-115°

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niewiemalesiewypowiem Jest już w garnku. Byłem zmuszony coś z tym zrobić, bo dzisiaj pukała do moich drzwi policja! O mały włos wpadłbym jak śliwka w kompot. Upiekło mi się.

@KlausKörner Ja nie musiałem zgadywać. Po prostu wiem, jakie nasiono kupowałem! Zadajecie takie dziwne pytania.

Na koniec jeszcze jedno pytanie. Czy cukier koniecznie trzeba dodawać do mleka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KlausKörner napisał:

Po czym ty tą płeć zgadujesz?

Nie musiałem wcale zgadywać! Po prostu przeczytałem charakterystykę tej odmiany. Nasiona Feminizowane 100% Żeńskie: TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28/08/2021 o 00:59, onyx napisał:

@mjp_1970 ile krzak miał w momencie ścinki? Chodzi mi o wiek 

Ta cudowna roślina została przeze mnie posiana dokładnie w dniu 20-go kwietnia 2021 roku. Odmiana ta (Amnesia Haze) była hodowana w warunkach domowych bez udziwnień. Mimo to pięknie wyrosła i do dziś byłaby w moim mieszkaniu, gdyby nie psy (policjanci z wydziału narkotykowego), które wywęszyły moją roślinę. Do mojego mieszkania pada światło słoneczne od strony wschodniej i zachodniej, więc na brak naturalnego światła roślina nie mogła narzekać. Roślina ta została ścięta w piątek, 27-go sierpnia 2021 roku, czyli w dniu wycinki miała około pięciu miesięcy. Jako ciekawostkę dodam, że wszedłem w związek emocjonalny z tą rośliną, dlatego jestem i czuję się tak, jakbym stracił kogoś bliskiego. Być może zabrzmiało to nieco dziwnie i śmiesznie, ale ja szybko przywiązuję się do roślin, podobnie jak do ludzi. Wiele osób twierdzi, że rośliny, do których się mówi, lepiej rosną. Nie jest to bezpodstawne. Rośliny reagują na ludzi, zapamiętują ich, a nawet wchodzą w związki emocjonalne z osobami, które o nie dbają. Udowodnił to dr Clive Backster, który już w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku prowadził w tym zakresie badania. Fenomen świadomości roślin badany jest do dziś i choć nikt nie potrafi go w pełni wyjaśnić, to wiemy już, że rośliny potrafią czuć i reagują na otoczenie, a dobrze traktowane odwdzięczają się szybszym wzrostem i obfitym kwitnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...