Skocz do zawartości
Gość

pierwsza uprawa[0,3m2][2xnoname, Blue Cheese AF, Royal Bluematic AF, Sweet Skunk AF][LED242W]

Rekomendowane odpowiedzi

@elo420 Masz rację też uważam że uprawa MJ nikogo nie krzywdzi,ale za czytanie książek czy malowanie paznokci nie idzie się do pierdla .Więc nie ma się co dziwić drugiej osobie,że nie chce żeby jej(jego) miłość właśnie tam sie znalazla.A tym bardziej za plantacje we wspólnym mieszkaniu oboje mogą mieć problemy.

Poza tym z tą piękną roślina też można przeginać i używać jej nieodpowiedzialnie jak alko czy inne mocniejsze używki pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@elo420 Panie, kompromis byłby gdyby druga osoba pozwalała sobie zapalić razz na jakiś czas, a nie uprawiać bo o wpadkę nie trudno i dzieci można stracić jak się je ma. Mówienie o uprawie konopii jako hobby jest dziwnie. Jak ktoś jako "hobby" gotuje metamfetamine w piwnicy albo co niedzielę o 17 biega z siurem na wierzchu po ulicy to też powinno się akceptować? Zrobić mały Outdoor dla siebie, a mieć w domu krzaki to też różnica bo takie hobby to nawet kilkanaście lat paki/kara śmierci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy przeczytali w moich myślach i to napisali więc już nic nie muszę dodawać. ?‍♀️?

Napisalam chłopcy, zauważcie. To tak fajnie brzmi, młodo????

Porównywać hodowanie marihuany do malowania paznokci lub czytania książek ??? ja pierdole ?‍♀️ tyle w temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To tylko pokazuje jak bardzo wam wmówiono iż marihuana to zło i przestępstwo,na szczęście ludzie w innych krajach na luzie podchodzą do tematu i jak najbardziej można traktować to jako hobby,bo niczym nie różni się to od bonsai czy storczyka na parapecie.To że w chlewie polskim jest to nielegalne niczego nie zmienia,a to że tak bardzo robicie w gatki przed konsekwencjami tylko utwierdza mnie w przekonaniu że nigdy wam tego nie zalegalizują,bo zwyczajnie tego nie wymagacie bo konsekwecje i rząd ma racje,rząd wie lepiej XD

Cytat

Jak ktoś jako "hobby" gotuje metamfetamine w piwnicy albo co niedzielę o 17 biega z siurem na wierzchu po ulicy to też powinno się akceptować?

To jest dopiero porównanie z dupy,aż ciężko odpisać na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@elo420 Niestety konsekwencje są w Pl zbyt duże dlatego tak to postrzegam.Nie mieszkam w Pl i dlatego mam to gdzieś ale nie chciałbym mieć zawiasów albo innego wyroku za krzaka.A ty nie jesteś Polakiem że piszesz nigdy wam tego nie zalegalizują ?  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powiedzmy sobie szczerze,mogą karać za to nawet dożywociem a nie zmienia to faktu że ludzie hodowali,hodują i będą hodowali,a to że zdarzają się wpadki(lektura z forum/wiadomości)to tylko i wyłącznie ich wina,no bo jakie są szanse że zachowując minimum rozsądku wpadnie ci ktoś do domu bo sobie krzaka hodujesz?Zawsze ktoś się chwali,sprzedaje albo pali na ulicy,o komercyjnych uprawach nawet nie wspomne.Dlatego ludzie wpadają,a nawet jak u kogoś w kieszeni znajdą 0,00001 czyli 50 porcji dilerskich to umarzają,dawnemu znajomemu umorzyli z tego co pamiętam 2 krzaki,ale on miał na to wyjaśnienie i do tego historie badań,tak więc zdarza się normalne podejście i chyba idzie wszystko w dobrym kierunku,strach jest w waszych głowach,tyle.

A

Cytat

ty nie jesteś Polakiem

Teoretycznie tak,praktycznie nie.Odmówiono mi zrzeczenia się obywatelstwa,ale to jeszcze za komoruskiego vel szogun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@elo420 Nikt nie napisał, że rząd ma rację. Masz problemy z czytaniem lub rozumieniem? Przestań narzucać swoje myślenie. Nie mieszkasz w Polsce wiec, nie powinienes sie udzielać w tym temacie bo gdybys mieszkal jestem pewna że bardziej byś uważał. Nie mam jakos ochoty pisac wszystkiego co myślę o tym co napisałeś, nie chce besztac ludzi których na oczy nie widzialam, ale po samym twoim pisaniu widac co masz w glowie. 

Musisz tylko zrozumieć że nie każdy jest takim bohaterem jak ty i potrafi sobie sadzic krzaki mając dzieci w domu, dodatkowo mieć wyrąbane na to że może zepsuć zycie swoje, żony i dzieci. 

Historie o znajomych można zatrzymać dla siebie, kazdy ma jakieś?

Marihuana dla mnie to jest piekny dodatek do życia, z którego potrafiłabym zrezygnować gdybym musiała. Powtarzam, to tylko dodatek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie chce mi się tego czytać,zresztą nawet z tobą nie dyskutuje bo nie masz argumentów a jedyne co robisz to próbujesz nieudolnie ośmieszyć przeciwnika w dyskusji.Mogę ci jedynie wytłumaczenie obrazkowe wysłać,powinno dotrzeć.

Wyjaśnienie dla farmerki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@elo420 Ty trollujesz tym beknięciem prawda?

ja z Tobą chętnie podyskutuję

mam podejrzenia, że pewnie na Facebooku masz pracuje w: szlachta nie pracuje i studiował w: Wyższa Szkoła Robienia Hałasu 

@Farmerka co za kreatura z tego Pana

mam nadzieję, że ktoś Cię wyjaśni @elo420

@EneDue @Bimbrownik

A tymczasem fiolet

Dobrze, że je przetrzymalam dłużej 

Już 3 miesiące będzie niedługo 

 

IMG_20200827_192700.jpg

IMG_20200827_192716.jpg

IMG_20200827_192618.jpg

Tu się trochę przypaliło

IMG_20200827_193547.jpg

IMG_20200827_193557.jpg

IMG_20200827_192631.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@elo420 Troche racji masz ale nie, jestem tak nawiedzony żeby walczyć o wolne konopie .Skoro chciałeś się zrzec  obywatelstwa dla mnie jestes bynajmniej dziwny i chciałbym znać tego powod .Każdy sobie rzepkę skrobię więc ,mimo iż mieszkam u żabojadów wolę sie troszkę ukrywać niz wyjebać namiot na środek mieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdolenie jak mało kiedy. Wystarczy zmienić obywatelstwo i tyle, a nie jakieś wyrzekania. W EU nie można mieć dwóch więc gadanie i nic więcej. To że konopie były są i będą to jedno ale uprawa we wszystkich krajach Europy jest nielegalna, nie tylko w Polsce. Chyba z wyjątkiem Luksemburgu ale nie wiem czy już wprowadzili. "Nigdy Wam nie zalegalizują..." i co? I wyjebane jajca bo to nie jest rzecz niezbędna do życia. Kto chce i tak uprawia, a kto głupi ten wpada. Nie zesraj się. Masz się za kogoś lepszego bo z Polski spierdoliłeś? Wielu z nas wyjechało co nie znaczy, że na swoich mamy srać. Przerobiłem takich już całą rzeszę co do Polski zjeżdżali jak magnaci, a za granicą gnój od świń wyrzucali i jedli tylko parówki. Nie podoba się tu to wyjazd bo atmosferę psujesz. Nie pozdrawiam 

A moje porównanie było jak najbardziej trafione tylko trzeba mieć mózg żeby to zrozumieć i nie porównywać HOBBY do przestępstwa. Za sklejanie modeli nie idzie się siedzieć.

 Z resztą, po co ja się produkuję jak gość pisze, że się boimy uprawiać na forum o uprawie

Edytowane przez Bimbrownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Tak w czterech na 9 metrach parówki i konserwy a do Pl na wakacje audi A8 żeby było mówione na wsi :).Jednego znałem co tak z chytrości jadł polskie konserwy za granicą ,i nic innego ,że się gościu strul konserwantami :).Ale to nic pracowałem z takim co 6 dni w tygodniu na przerwie w pracy jadł zimna najtańsza parówkę z bagietka żeby parę Euro zaoszczędzić .

A prawda jest taka że często za granicą  nas traktują jak ludzi drugiej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak bylem gnojem to polowa znajomych pieprzyła jak ten śmieszny typ @elo420

Potem wszyscy dorośli. On też dorośnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...