Skocz do zawartości
MisterZielskoXD

Jest problem

Rekomendowane odpowiedzi

a więc ostatnio miałem problem z moim automatem bo liście opadły do tej pory nic się nie zmieniło na roślinie pokazują się jakieś brązowe plamki parę liści z samego dołu jest jasno zielona ona samo jakoś stara się kwitnąć ale idzie jej to jak krew z nosa myślałem też że ma za małą doniczkę więc ją przesadziłem do czegoś większego podlałem nawozem na kwitnienie i odłączyłem jedną lampę bo wydaje mi się że mogło to też być od temperatury boks jest wręcz malutki bez wentylacji mi nie zależy na jakiś sporych plonach mi wystarczy 10 g z jednego automatu więc jakoś się nie staram z uprawami a szkoda mi tego nasionka chciał bym żeby coś z tego jeszcze wyszło wieczorem podeślę wam jakieś fotki 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sie nie starasz i ci nie zalezy, to  czego od nas oczekujesz ? Foto wstaw, tutaj jasnowidzow nie ma.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brązowe plamki to często problem z wapniem-za niskie pH poniżej 6 w glebie bardzo ogranicza dostępność tego elementu. Może też to być zatrucie potasem,

Pewnie nie masz pojęcia jakie masz pH w glebie i czy coś tam nie gnije, bo po mega zakwasza glebę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadza się w trakcie kwitnienia (zwłaszcza automata). Jak masz słabą wentylację to popraw to. Zainwestowałeś w to (chociaż by nasiona i przede wszystkim czas) to czemu nie weźmiesz się za robotę jak należy? Wstaw fory i załóż fotorelacje żeby i inni użytkownicy się uczyli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posadziłem na parapecie bo nie mam kasy na Boksa. Ale pryskam wodą kilka razy dziennie i dbam jak o dziecko. Myślę że jeśli nie dbasz o nią to ona nie dba o twoje plony. Jedna mi się wyciągnęła a teraz nawet zacnie wygląda, zdrowo i ładnie. Dziś przesadze do większej donicy i zacznę lst, dwa dni temu robiłem topping. Listki opadają bo woda obciążyła

15865099157364023286878481160406.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...