Skocz do zawartości
mirecki

Lst

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam lekki problem. Zacząłem robić w niedzielę lst ale roślinka poradziła sobie z moim treningiem i na chwilę obecną po treningu. Mam 2 automaty (3 tygodnie równe dzisiaj mijają), mam już 6 pięter lecz roślinki są niskie a łodygi grube i masywne. Przesuszenie pomoże mi i stopniowo ją na nowo giąć w dół czy może być nieco ciężko? Warunki w boxie wzorowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki decyzja od Ciebie zależy, jak są grube łodygi to trochę lipa mogła by być i one lada moment będą kwitły jeśli to automaty, więc ja bym raczej odpuścił 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki to co że są niskie automat to automat zacznie kwitnąć nawet jak bedzie miał i 10cm a jak zacznie kwitnąć to lst zbytnio nie ma sensu bo roślina nie wykształci odpowiednio dużych szczytów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minutes ago, doominik said:

@mirecki możesz lekko naginać, żeby więcej światła docierało do niższych części krzaka. Ona się pewnie jeszcze wyciągnie-moje się tak wyciągają jak kwitną, że cały czas muszę je wiązać

Mam nadzieję bo się przestraszyłem że będę miał takie malutkie automaty ? to przysusze je ciut i będę naginał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, mirecki said:

Mam nadzieję bo się przestraszyłem że będę miał takie malutkie automaty ? to przysusze je ciut i będę naginał. 

tego nigdy nie wiesz, bo może być tak, że się nie wyciągnie i jest wtedy mega gęsto-ja mam taki jeden krzak i ma może 25cm a topy puchną i nie mam nawet jak tego "otworzyć", żeby potem nie zgniło.

Ten w lewym dolnym rogu jest na podeście 20cm, a i tak jest niższy od reszty. 

1685D47C-6084-4DE5-985F-6D4EC7632CAC.thumb.jpg.61249fb6907e7e62b41f8265325ca842.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...