Skocz do zawartości
Bimbrownik

Gorilla Glue-Fast Buds/ Panel Led Spider Farmer SF1000

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje porady. Z racji, że plany ogrodniczo-urlopowe uległy nagłym zmianom postanowiłem po tym rzucie odrazu wsadzić nowy ale potrzebuje jakieś światło na pierwsze 2tyg sezonów przed outem. Miałem po urlopie w tej szafie wystartować ale skoro nie ma urlopu to nie ma co czekać.

https://www.amazon.de/FORNORM-Pflanzenlampe-Vollspektrum-Wachstumslampe-Pflanzenleuchte/dp/B07KX1HSNR/ref=mp_s_a_1_51_sspa?dchild=1&keywords=grow+light&qid=1586196136&sprefix=grow&sr=8-51-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUEzSUxYS0RGWkZYVTMzJmVuY3J5cHRlZElkPUEwODQyMTQ5WDVGMTdWQ0sxVFlYJmVuY3J5cHRlZEFkSWQ9QTA3ODQyNzIyOUFJM0lZOEUyVVNVJndpZGdldE5hbWU9c3BfcGhvbmVfc2VhcmNoX210ZiZhY3Rpb249Y2xpY2tSZWRpcmVjdCZkb05vdExvZ0NsaWNrPXRydWU=

Jestem ciekaw tego czegoś. Nie chcę kupować czegoś drogiego bo to tylko na 2tyg ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik

On 3/29/2020 at 11:32 AM, Bimbrownik said:

Takie pytanie jeśli chodzi o automaty...

Czy nie zaszkodzi roślinom jeśli zetne główny szczyt jak dojrzeje? Tak żeby inne jeszcze dobre 7-10 dni zostały i doszły do konca

ja mam taki pseudo panel i on daje radę max na pierwszy tydzień, bo potem krzaki zaczynają się mocno wyciągać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba ostatnie podlanie będzie. Coś tam niemrawo bursztyn wychodzi. Zobaczy się.IMG_20200409_155025.thumb.jpg.d37f646dcf47a3768899f5e6f67110ae.jpgIMG_20200409_155025.thumb.jpg.d37f646dcf47a3768899f5e6f67110ae.jpg

IMG_20200409_155048.jpg

Na tym szczycie chyba się flo reaktywował bo wystrzeliły takie białe frędzle

I ciekawostka.

W zeszłym roku, wczesnym latem nie wykiełkowało nasionko, myślałem że zgniło i wywaliłem do ziemię do donicy z papryką. I patrzcie co teraz widzę.IMG_20200409_155109.thumb.jpg.436e4080f31ca3e136cc3faddd6a7229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik czym Ty to potraktowałeś że tak to popuchło? W sobotę dam fotę jak to u mnie wygląda bo już mleczaki są i nieco bursztyn się też pokazał więc będzie kosa ale tak jak u Ciebie to u mnie nie jest ? tylko pozazdrościć lub postarać się przy następnej uprawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie spuchnely pod tym ledem ja właśnie przeniosłem wszystko do namiotu, fajnie że masz tego spidera bo wiem że pieniądze nie poszły w błoto. Po tej sezonowce chce AF jakieś 3 max bo box ma 120 cm szerokosci a chodzi o objętość światła ?. Co o tym myślisz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki potraktowałem je odrobiną miłości ?

Te przebarwienia o których pisałem kiedyś mogą być od nadmiaru pk i oprysku boostera za dnia. Tak myślę ale mogę się mylić. Pk lałem cały czas z nawozami, a producent zaleca tylko 1-2razy.@HolenderskiGrower ten panel chłopaki na forum doradzili na próbę bo nikt jeszcze nie miał i jak widać, sprawdza się. Na 120cm nie wystarczy.

Tak się zastanawiam czy na większy namiot lepszy będzie duży panel czy kilka mniejszych. Można je rozwiesić i równomiernie oświetlić całą powierzchnię. Zamiast 1x300W dać 6x50W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 4/9/2020 at 9:28 PM, Bimbrownik said:

ównomiernie oświetlić całą powierzchnię. Zamiast 1x300W dać 6x50W

Zawsze jest lepiej rozłożyć moc na większą ilość źródeł. Nie ma chyba sensu dzieli na mniej niż 100W, ale generalnie im równiej światło oświetla namiot tym lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...