Skocz do zawartości
Lady Green

Miszmasz, mydło i powidło na 1m2 ☀️💦

Rekomendowane odpowiedzi

Tak teraz patrze w kalendarz i automatom dziś stukło 2 tygodnie od wyjścia z ziemi. Najstarszy sezon wyszedł tydzień temu, najmłodszy w piątek. 

Najmniejszy slurricane się ogarnął za to gsc coś odwala. 

 

8.jpg

Tak się zastanawiam... a może sezony też puszczę bez treningów... 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tnij te automaty zamiast sie zastanawiac czy warto🙃 w innym wypadku bedziesz miala duze dysproporcje a tak sezony dogonia auto zanim te sie ogarna. Nie zwlekaj bo jeszcze z tydzien i zaczna flo a wtedy bedzie juz po zawodach🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będę ich cięła, namawiacze do złego... 😅 60bujawka.gif

Nie mam w ogóle wizji tego, nad którym piętrem i co dzięki temu zyskam poza tym ze je spowolnie? Jedną poskładałam 2 dni temu i teraz mam ją ciachnąć? Przecież to niehumanitarne. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green zyskasz to, ze szczyty sie dogonia a rosliny nie beda tak bardzo rosly w gore a zrobia sie troche bardziej rozlozyste. Ja namawiam bo osobiscie nie lubie puszczac roslin samopas😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrób topping, urwij tylko stożek wzrostu. Zostanie Ci 6-10 odrostów na automat, myślę że w sam raz. W między czasie usuniesz co nie przyda się.

Automaty zaraz będą potrzebowały bardzo dużo światła, a siewki ułamek tego, dlatego różnica w wysokości nie jest na złe. 

Skoro masz taką różnice między af, a fp to zrób mine lining na 8 lub 16 szczytów i wydłuż wegetację maksymalnie, ale zyskaj na tym lepsze automaty i nowe doświadczenia na fotoperiodykach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, zmówiliście się wszyscy przeciwko mnie czy faktycznie nie mam racji upierając się przy swoim? 🤔😅

43pomocy.gif

Nie chce ich kaleczyć a tu mainlining... 🙄 wolałabym ograniczyć się do lst. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź nie bądź baba😭Pokaż jaja i kto tu rządzi. Jak Ci coś nie wyjdzie to co się stanie? I tak będzie gęsto, więc co Ci szkodzi. Pierwszy raz zawsze boli 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jesteś kobietą, to nie znaczy że masz być babą.

Pierwszy raz czego?🛏️ A po co pytam... Nie

 

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir no bardzo ładnie wybrnąłeś, podoba mi się. 😊 

I jeszcze doszliśmy wspólnie do wniosku że jednak nie zawsze pierwszy raz boli... Cóż za zgodność. 🙂 Mnie tez nie bolało gdy pierwszy raz obcinałam głowy roślinkom. 👍🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przemyślałam sprawę i nożyczki poszły w ruch... Jednak żeby nie było całkiem po Waszemu 😜 to zrobiłam im fim zamiast toppingu. A przynajmniej próbowałam (pierwszy raz) 😅, co wyjdzie to się okaże... 🙄😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...