Skocz do zawartości
Lady Green

Miszmasz, mydło i powidło na 1m2 ☀️💦

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Wladimir Hahaha 😉 Też tak myślę że drugi box by się zdał, bo moim zdaniem auto tylko 24h w dużych donicach 

@Lady GreenJakie ty masz tam doniczki że tyle roślin chcesz na metrze zmieścić? I siemka 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepersmoze zasponsorujesz kolezance? Te twoje 24h światła może męczyć rośliny, zawsze trochę nocy się przyda. Z tym światłem pamiętaj żeby w odpowiednim zakresie DLI się mieścić. Wrzucam Ci foto zebys przypadkiem nie świecił bez sensu za dużo.

Górne foto automaty, dolne sezonówki.

IMG_20240908_143143.jpg

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green najlepiej sprawdzić czy jest wystarczająco dużo DLI patrząc na liście, w dzień mają sie roślinki modlić, a jak godzinę albo pół przed zgaszeniem światła zaczynają opadać liście to znaczy że dostały wystarczająco światła, lipę macie w tej Polsce z tą inwigilacją, tu nawet jak wiedzą to nic nie robią, ja za 10 tematu mandat na miejscu dostałem, ziomek za 5 roslin zapłacił za koszta sądowe i pogrozili mu palcem, a wpadł bo przyślij w innej sprawie i namiot zobaczyli 😂

Jak chcecie pocztę incognito to proton mail jest dobry i darmowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy odbiera otaczającą go rzeczywistość przez pryzmat własnych doświadczeń. 😉

Może powinnam była dodać w pierwszym poście że nie ponoszę odpowiedzialności za treści publikowane tu przez innych i że każdy wchodzi i czyta na własne ryzyko? 🤔😅

@JarzynaSWDN z protona korzystam od lat. 👍🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli a ja jeszcze na dodatek tak go zatytułowałam... 😅 Normalnie "wolna ameryka", przecież to jak jawne zaproszenie do schodzenia na tematy "różne" a nie jak opis różnorodności roślin... 👀😂😉

Mam pytanie, bo nie wiem co robić z automatami. Rosną na środku doniczek bo miały być bez treningów... i nie wiem czy w takiej sytuacji robic im jakieś treningi czy jednak zostawić. Sezony będą miały lst, moze więc lepiej automaty zostawic bez aby potem było mi łatwiej z wysokością i mocą lampy? Dobrze myślę? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...