Skocz do zawartości
Boczelli

[1.44m2][600W LED] Tropicana Cookies, Do-Si-Dos, Grandaddy Black i Masscrack x Overkill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu dostałem troche nasion na testy, dorzucam coś od siebie i startujemy. Jako że nowe hobby mocno wciąga pojawił się tez nowy setup.

- rośliny -

3 x Do-Si-Dos 3 x Tropicana Cookies

1 x Grandaddy Black 

1 x Masscrack x Overkill 

- box - 120x120 Homebox Ambient

- oświetlenie - Lumatek Zeus 600W Pro

- medium - 8 x 14l - ziemia z poprzedniego grow, Light mix, All mix i Grow mix

- nawozy - BioTabs caly zestaw, sól epsom, silica 

- trening --topping x 2 , moze scrog, moze LST zobacze w trakcie

20240812_122357.jpg

20240828_213326.jpg

20240828_221728.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi 2 sadzonki Masscrack x Overkill, które miały być w razie czego na wymianę. Szkoda mi było je wyrzucić, więc dostaly resztkę ziemi która mi została i poleciały w 9l. Po za tym jeden Dosidos coś marudził na niedobory wapnia, ale już sytuacja opanowana. Jutro albo po jutrze pierwszy topping :yummy:

20240906_185504.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka mysle ze 2 x topping zrobie na tych wiekszych sztukach i docelowo 12-16 szczytow na roślinę, te mniejsze 4-8 szczytow. Myslalem zeby moze siatke rozlozyc, ale box stoi w rogu i mam dostep tylko z jednej strony więc lipa. Z drugiej strony fajnie by było do świąt zdążyć więc niedługo przydało by się przelaczyc

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda kilka dni po pierwszym cięciu. Chcę zakończyć projekt przed Świętami, więc weg będzie krótszy niż zakładałem czyli za kilka dni drugie cięcie i max za 2 tygodnie flip.

 

 

20240912_192524.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...