Skocz do zawartości
Prepers

Papaya cookies auto

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba przesadzam wszystkie wyskoczyły 100% skuteczności, jak przesadze będzie 9 donic 😉 Ogólnie to się spodziewam rekordow, i wydaje mi się że niema opcji ja 9 roślin w 1.44m2, i 11 litrowych donicach 

Screenshot_2024-09-02-19-32-07-781_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-09-02-19-32-03-194_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-09-02-19-31-58-505_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-09-02-19-31-52-081_com.miui.gallery.jpg

Jak zdecyduje się na 9 to wam pokażę co znaczy jungla;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Po nocach o 3/4 sadzilem rośliny, mam bogate życie prywatne, momentami nie wyrabiam, dlatego został syf, to tylko ziemia nic przecież nie przeszkadza 😉

@Boczelli to ci pokażę, u mnie 6 zapełnia boxa, żeby 9 zmieścić będę musiał je naprawdę pieścić @moonka Gratuluje ;), ale mi aż tyle nie potrzeba, mam zasadę nawet grama odemnie nie kupisz, ewentualnie za darmo ;), i też się zbytnio nie chwalę że palę, czy że mam choć u mnie legal jest 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja rowniez 100% dla siebie. Nie po to sie z nimi tyle pieprze zeby pozniej odsprzedawac temat. A 12szt bo chce miec wlasnie busz w boxie i tym akcentem zakonczyc narazie uprawy indoor🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operacja w 66% udana, na te 34% ziemi zabrakło, a i kończyna moim zdaniem za mała, ale będzie ich 9 😉 Mam przeczucie będzie dobrze, i do teraz zero problemow

IMG_20240903_232658.jpg

IMG_20240903_232708.jpg

A co najlepsze do sciny wszystko legalnie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od następnego grow wale klony z californi, próbowałem kilka są mega, a ten na fotce najlepsze jaranie jakie w życiu paliłem klon prosto z cali, i najpierw ona będzie szła 🙂

IMG_20240904_190447.jpg

IMG_20240904_190500.jpg

Jedno nasionko 250e O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers jakis czas temu ogladalem relacje z kilku targow konopnych w europie i bylo dosyc sporo o cali... Wiekszosc osob twierdzilo, ze w Europie ciezko o 100% pewne cali, ktore rzeczywiscie bylo by z Kalifornii a w wiekszosci to sciema dla marketingu. Nie twierdze, ze i w tym przypadku tak jest ale...🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka To mojego ziomka ściągnęli z Kalifornii, i klonują

A poza tym zaufaj że to kali, mówię ci że najlepsze jaranie jakie w życiu jaralem, a paliłem kali nie raz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers mam nasionka tego Permanent Marker odkąd ta odmiana wygrala Strain of the Year i czekają na swoją kolej 😁 

250e kosztuje teraz nasionko czy klon?

@moonka ja zamawiam normalnie Cali prosto że Stanow, ale to nasiona nie klony.

@Prepers pyłek da rade tam u ciebie kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Jakieś tam biedne z braku laku 😉 Myślę że będzie dobrze z twoimi bio tabsami, w grow shopach zachwalają 

@Boczelli Już już, możesz pisać 

@Mooshrom Chciałbyś chciałbyś. Mówię ci top 1 u mnie, ciekawy jestem jak mi wyjdzie, bo moje mi smakuje ostatnio najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...