Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Dudasz666 ona już kwitnie. Poczekaj jeszcze z tydzień do dwóch.. wtedy powinna przestać już rosnąć w górę. Gdy nastąpi koniec wzrostu to możesz wyciąć to co niepotrzebne z dołu bo i tak światła nie dostanie. Możesz nawet już po trochu jej ucinać dolne partie które są niedoświetlone.

Przy za dużym wzroście możesz delikatnie doginac i łamać.. ale to w ostateczności. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka nie tyle co potrafią a zazwyczaj po 3 tygodniach już wjeżdża FLO. Jeżeli nie to z pestka coś nie halo i chujowa genetyka. 

:ghelyon:

 

@Dudasz666 może wcześniej a może później.. a kiedy myślałeś że będzie..? 

Nornalnie automat to na 3 tygodniu łapie już indukcję i wypuszcza zaraz białe włoski.. czyli kwitnie. Jak zdziwiony jesteś ze po miesiącu takie rzeczy to myślałeś że jak długo trzeba czekać na efekty 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green czytałem, że od 3 do 4 miesięcy... Zresztą poprzednia, przez moje zaniedbanie pół roku rosła. 😆

Myślałem, że tutaj też będzie ze 3 miesiące. Ale dobrze. Mam jeszcze 2 nasionka to zaraz druga sztuka wleci jak ta skończy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Greenno wlasnie tez tak myslalem i ostatnio ktos mnie wyprowadzil z bledu piszac, ze zalezy to od wielkosci doniczki. Im wieksza tym dluzej auto bedzie na wegu i bedzie sie rozrastac. Poczytalem o tym troche w necie i znalazlem podobne info na kilku stronach ale nie mam potwierdzenia we wlasnej uprawie wiec nie potwierdzam ani nie zaprzeczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka większa to znaczy jaka? Jeśli można spytać. 

Sadziłem automaty w 25 litrowej i też średnio po 3 tygodniach wypuszczały włoski 😛 większej doniczki znowu nie ma zbytnio sensu dawac.. 

Najwięcej zależy od genetyki i odmiany. 

@Dudasz666 Chyba pełno sezonowe i to na polu gdzie słońce decyduje kiedy wchodzi FLO a nie Ty. 

Automat to nic innego jak normalny sezon skrzyżowany z dziką odmianą ruderalis odkryta na Syberii. Odmiana ta ma w genach szybkie kwitnięcie ze względu na warunki pogodowe i krótkie syberyjskie lato. Ma mało czasu więc się nie opierdziela i kwitnie najszybciej jak się da by zdążyć wytworzyć pąki które mogą zostać zapylone celem produkcji nasion by móc przekazać swoje geny potomstwu. Dzięki temu gatunek przetrwa i wyrośnie w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

@Mr.Green dzisiaj ją trochę przerzedziłem. Oklapła trochę. Nie wiem czy to przez 19°C, brak światła (śpi?🤣), czy stres. A może jeszcze inny powód, a może wszystkie. 😆

Porobiłem się trochę i pisze od rzeczy... Tak czy siak zdjęcia z przed chwili. 

Pozdrawiam. 

IMG_20240911_225232_compress67.jpg

IMG_20240911_225226_compress67.jpg

IMG_20240911_225239_compress79.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Mr.Green napisał:

Za mało wody? 

Myślałem, że to od nadmiaru światła, ale też może być. Jakoś nie pomyślałem. Podlewam zazwyczaj jak ziemia sucha. Co dwa dni mniej więcej. 

Trochę oczyściłem dół. Zostawiłem na razie wyeksponowane wszystkie szczyty. Ładnie rośnie. Jestem zadowolony. 😍

Pozdrawiam. 

IMG_20240914_183218_compress32.jpg

IMG_20240914_183223_compress27.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...