Skocz do zawartości
tralala

Warto to wgl. Ciąć?

Rekomendowane odpowiedzi

 Jako że wyjechałem to uprawa bez opieki i się narobiło, dziś dostałem takie oto zdjęcia... pytanie czy to wgl. Warto ciąć i suszyć czy po prostu wyciąć i na śmietnik.

Moje kochane miniaturki przejrzały a mnie jeszcze tydzień nie będzie 😭

signal-2024-08-08-18-47-29-709-9.jpg

signal-2024-08-08-18-47-29-709-10.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tam widzę pleśń. Brązowa w kwiatach. 😕dodaj jakieś zdjęcia z bliska bo nie wyraźnie widac

Edytowane przez Mooshrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom no właśnie nic więcej nie mam, leje dziś jak z cebra i żona raczej nie pójdzie robić fotek 😅 najwcześniej jutro będę coś miał. W zeszłym tygodniu wyglądało to jeszcze ok. Jak wyjeżdżałem to wgl. Było super i cieszyłem się jak głupi do sera. 

 

A szło tak pięknie, z tych maluchów byłem mega zadowolony. Aż mnie serce boli. Bo takie pierwsze i ukochane 😭

Z tą pleśnią to dziwne, przewiew non stop, lekki nawiew z wentylatorów i na ten moment od dwóch tygodni bardzo mało podlewania było.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ścinać ciężko powiedzieć jak nie obejrzysz dokładnie trichomow to się nie dowiesz. Stres jest ale na spokojnie jutro zrób lepsze zdjęcia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom powiedziałem Żonie żeby obie już wycięła.

Mają teraz ~100dni, zaraz po wyjeździe wąsy zaczęły robić się brązowe i zawijać, byłem pewnien że dotrzymają te 2tygodnie.

2 minuty temu, Boczelli napisał:

Na 1 zdjęciu plesn bankowo

Dobra, ta musowo do ścięcia, bez dyskusji. Kurw.. trza było ciąć przed wyjazdem, taki śliczny żelek z niej był, aż się prosił o ścięcie, to nie, poczekam i szlag trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom jasne że nie ostatnia, szczerze można powiedzieć że pierwsza taka na wlasno-potrzeby poważnie, bo w zeszłym roku był to eksperyment. Wyszło z niego niewiele  ale przynajmniej nie było pleśni i klepało przemocarnie....

 

Dbr, jedna spleśniała jest jeszcze 16 😅 nie ma co się łamać. Bardziej mnie martwią niedobory na drugiej grządce i kolejny tydzień bez opieki.

 

Pozdrawiam, hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w końcu zdjęcia 😅 takie bardziej 😅 Krzaczki zostały wycięte i rzucone na schnięcie - może uda się z tego coś uratować, bo wygląda na to że nie spleśniało wszystko, choć raczej niewiele z tego nadaje się do czegokolwiek- może chociaż na jednego starczy 😅 byłoby miło.

 

Pozdrawiam, hej!

 

signal-2024-08-11-14-27-59-055-7.jpg

signal-2024-08-11-14-27-59-055-6.jpg

signal-2024-08-11-14-27-59-055-5.jpg

signal-2024-08-11-14-27-59-055-4.jpg

signal-2024-08-11-14-27-59-055-3.jpg

signal-2024-08-11-14-27-59-055-2.jpg

signal-2024-08-11-14-27-59-055-1.jpg

signal-2024-08-11-14-27-59-055.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...